Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom ezzel azt akarja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ezzel azt akarja mondani, hogy ducibb vagyok a számára?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk a barátommal. Én 18 vagyok, ő 20. Én 11.-es vagyok ő pedig 13.-as. (Januári születésű, így 20 éves) és mondtam neki, ha ma testnevelés órán felülést csinálunk a NetFitt felméréshez. Erre olyat mond nekem, hogy: "rád is férne, hogy csinálj valamit, és akkor neked is olyan jó hasad lenne, mint nekem"

Én egy picit chubby girl vagyok, tehát van pocakom, combom, fenekem, és a felkarom is picit húsis.

Ő meg ilyen tipikus gymboy. Magas, kockás has, bicepsz, váll, hát. És most eléggé félek, hogy ezzel arra akart utalni, hogy kövérnek tart maga mellett.



2023. márc. 21. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolnám, hogy változott volna a véleménye, csak idáig nyilván nem mondta. Tehát akkor nem akar elhagyni, tetszel neki - de jobban tetszenél edzetten.

Szerintem kezdjél el óvatosan edzeni (azért óvatosan, hogy ne sérülj, és ne is utáld meg), és biztos értékelni fogja az eredményt.

2023. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
92%
Én inkább megbeszélném vele a dolgot, akkor mégis csak kiderül, hogy csak trollkodott vagy komolyan gondolta, de ha komolyan gondolta emiatt nem fog elhagyni lol
2023. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg pont nem kéne edzenie egy bolond miatt, aki tapló módon megjegyzéseket tesz, és ilyen bunkón odamondja. Mit gondol magáról? Hogy ő Mr.Izom? :-D Mert elsétál egy órára néhanapján a terembe és ott elbohóckodik? Ugyan már... Én ha valakit szeretek, kedvelek, nem teszek ilyen sértő megjegyzéseket még viccből sem. Ennyit erről.
2023. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

"egy bolond miatt, aki tapló módon megjegyzéseket tesz"

Na, ezért van nálunk ennyi válás.

Probléma esetén elő az atombombát, nem?

Nehogy véletlenül inkább megpróbáljuk megoldani...

2023. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Mit akarsz ezen megoldani? Benyögte a hülye szövegét? Benyögte! Mit oldanál meg? Ez nem egy hülye matemetikai feladat. Tahó volt és kész. Az is lesz a jövőben is, majd meglátod.
2023. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Hát, mondjuk ebben van igazság.

De én inkább azt mondanám, hogy túl fiatal és tapasztalatlan.

Viszont az biztos, hogy a kapcsolatban nem ez lesz az egyetlen probléma, amit meg kell oldani.

TEHÁT neked mi a módszered a problémák megoldására?

Az elsőnél kidobni a fiút, vagy...?


Én azt mondom, hogy ha egy 18 éves lány kifejezetten kövérkés, azért az nem jó dolog (ha pedig valóban kövér, az már elég baj).

Bármi mástól függetlenül ráfér egy kis edzés.

2023. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, az a legjobb.
2023. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg vele.Az se mindegy,hogy milyen hangsúllyal mondta.Inkább viccesen vagy full komolyan.
2023. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Számít? Ideje lefogyni, husi. A metabolizmusod ennél már csak lassabb lesz.
2023. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kéne neked egy férfi aki megszeretget és segít ebben abban. F38
2023. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!