Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minek nézeget a “barátja”?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nézeget a “barátja”?

Figyelt kérdés

Van egy csaj rá mozdultam…konkrétan meg is mondtam hogy meg akarom fektetni…aztán valahogy nem tetszett a természete sőt egyenesen csak úgy meg is utáltuk kicsit egymást…erre rá le tiltott (tök mindegy semmi jelentősége nincs)


Na de van egy barátja aki az én ismerősöm is…na vele jár össze néha, nála ez nem sokat jelent mindenkivel csak érdekből kefél.

Na de mit akarhat tőlem ? Meg akar verni? Mert amúgy kb 1 ütésből el rendezem vagy alapból beszarik van benne 70 kg…vagy a kocsim zavarja? Mert nekem sokkal jobb van?


Vagy mi ez a f..z meregetés? Hat én mind a kettőt el rendezem ha arról van szó (a lányt nem verem meg) a férfit sem legyenek boldogok…de egy rossz szó és én úgy alapból robbanok és hétvégén talalkozok velük véletlenül .


2023. márc. 22. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint mindig a napomat nézegeti stb
2023. márc. 22. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért nézeget, de az látszik rajtad, hogy sugárzol az irigységtől és keresed a konfliktus lehetőségét. Nyugodtan leütheted, de a csaj akkor sem lesz a tiéd, szóval max egy rendőrségi üggyel leszel gazdagabb. Megéri?
2023. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azért nézeget mert van szeme
2023. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ismerősöm napját végignézem. Valszeg le se szar csak végigpörgeti a napokat, te meg pattoksz itt a semmin.
2023. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se hinném, hogy téged figyelne.
2023. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!