Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm másik országban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm másik országban tanul jelenleg (Csehország), és ott valami szünet van... Úgyhogy arra gondoltam, hogy megkérem, hogy jöjjön el legalább egy-két napra?

Figyelt kérdés
Erre aztán azt mondta, hogy ő ugyan nem jön hozzám, az a srác dolga, úgyhogy azzal tölti a napjait, hogy kvázi csövezik, iszik, füvezik haverjaival, és rója az utcákat... Szakítsak vele?
2023. márc. 24. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%
Először is. A bandázással, iszogatással meg a füvezéssel nincs baj. Baszki fiatalok vagytok, ilyenkor kell élni. Amíg nem megy az élete rovására, meg nem hosszú évekig csinálja minden nap (nem lesz függő) addig had bulizzon már. Viszont ez a válasz nagyon arrogáns és lenéző volt. Én a helyedben beszélnék vele arról, hogy ez nekem rosszul esett, és hogy te is le szoktál hozzá menni, viszont nem csak neked kell tenni ezért a kapcsolatért, hanem neki is.
2023. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14%

*neked. Ja meg azt kihagytam, hogyha nem hajlandó átbeszélni veled ezt a ki mit tesz vagy hajlandó tenni a kapcsolatotokért dolgot, akkor neked meg át kéne gondolni, hogy megéri-e neked egy olyan kapcsolatban maradni, ahol csak te teszel meg bármit is.



Annak a sok kiégett, megkeseredett konzervatív seggfejnek akik meg lepontoztak, üzenem, hogy egészségetekre. Remélem vagy háromszor kivertétek azóta arra, hogy ti mekkora szentek vagytok/voltatok fiatalkorotokban :D

2023. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!