Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exbarátnőféleségem hányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőféleségem hányt nélkülem? Mi ez?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, durva egy kapcsolat volt, aztán, hirtelen, se szó, se beszéd, szakított velem, de úgy, hogy nem is mondott semmit, lelépett, nem tudtam elérni, letiltott, találkozni meg... Nem mentem a sulija elé, közös helyekre nem ment.


Ez történt talán két hete.


Aztán, mit ad isten, visszament az exéhez. Láttam képeken, láttam videókon, hogy konkrétan olyan volt az arca, mint egy zombinak... Végül az egyik barátnője mondta, hogy hányt nélkülem, reszketett, tehát ilyen konkrét elvonási tüneteket produkált, és mondta, hogy ezt így nem bírja...


És most kiderült, hogy szétmentek az exével, és instastoryba meg snapchaten is előszed olyan dalokat, meg idézeteket, amik hozzám köthetőek.


Mi ez az egész? Nekem ez már túl őrültség.


2023. márc. 26. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Erzelmi zsarolas.
2023. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Toxikus, csapongó, önpusztító retardság. Az elmebeteg embereket el kell kerülni, akkor is, ha puncijuk van.
2023. márc. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is hánytam már nélküled.
2023. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerintem már egy pszichológus munkakörébe tartozó eset.
2023. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hányás meg az összevissza beszélés egyértelműen a részegség jele
2023. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Berúgott.

2023. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Tudatmódosító szerek használata.
2023. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!