Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek azért, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy a barátom ne legyen féltékeny a legjobb fiúbarátomra?

Figyelt kérdés

Mindig meg akarja szabni, hogy mikor lehetek vele meg ilyenek. Ha találkoznak, tiszta bunkó vele meg mindennek elhordja. Pedig tényleg nincs köztünk semmi, már általános iskola óta legjobb barátok vagyunk.


17/L



2023. márc. 29. 15:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
97%
#19 Az én barátnőmnek van egy fiú barátja, de nem zavar, mert totálisan MEGBÍZOK benne. Akik annyira nem bíznak a másikban, hogy idegeskednek egy ellenkező nemű barát miatt, azok miért vannak kapcsolatban?
2023. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
7%
#21 közben meg jól megbámulja a csajod seggét S mellét amikor akarja.. :)
2023. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
3%

#21


Túl sok kapcsolatban lévő tinicsajt dugtam meg ahhoz, hogy tudjak bízni az ilyen "csak legjobb barát" felállásokban. De te élj tovább a delejes naivitásban.

2023. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
91%
Kicsinyes és gyerekes srác akit ez zavar. Ha nem adsz okot a féltékenységre akkor csak irígy és a saját bizonytalanságát vetíti ki rád. Had legyen már az embernek barátja, nemtől függetlenül, nagyon gáz amikor ezt valaki korlátozni akarja. Mond meg a barátodnak, hogy nem fogsz miatta sutba dobni egy gyerekkori, jó barátságot, ne hagyd hogy megtiltsa neked, nem a tulajdona vagy.
2023. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen feltekeny tuskokat vagd ki az eletedbol.

Tanuld meg, hogy ertekes vagy, a fiuknak teged ertekelni kell. Nem tesz o neked szivesseget azzal hogy meltoztatik veled lenni.

Nehogy mar barki beszabalyozza az eleted.

Neked kell annak lenni aki a masikat ugraltatja es nem forditva :)

2023. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nehéz lesz. Állandó konfliktus, félreértés.

Nem beszélve arról, hogy te is örlöd magad.

Valamelyik fiú megfogja ezt unni, és magától lelép.

De az is lehet, hogy összeverekednek, és ha valamelyiknél kés is van, akár tragédia is lehet a vége.

Előbb utóbb ez lesz a vége.

De végülis te is eldöntheted, hogy melyik a fontosabb, és amelyik kevésbé, annak utilapu.

Ne égesd a gyertyát mindkét végénél.

Azzal sajnos mindenkibek számolni kell, hogy ha beköszöjt az életünkbe a szerelem, akkor bizony minden a feje tetejére áll, és minden megváltozik.

2023. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
97%
26 miert kellene valasztania, dontenie, baratsagot felrugnia barki kedveert? Komolyan?
2023. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
3%

Értelek én téged 27, de sajnos az élet az olyan, hogyxezeked a dolgohat sokan nagyon nehezen viselik el, vagy elsem viselik.


Állandóan kattog az agy, nem lehet rendesen aludni, tiszta ideg az egész.

Én vagyok a szerelme, de most a "barátjával" ment moziba.

Te mit szólnál ehhez ???????

Még egy dolog lehetséges.

Drasztikusan meg kell ritkítani a kapcsolatot a baràttal.

Negyedévenként, vagy félévenként.

2023. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Én például, olyan vagyok hogy muszáj azt érezzem hogy csak az enyém, és senki másé. és csak én vagyok az egyetlen fiú neki.
2023. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
#28 igaz
2023. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!