Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm egyszerűen csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyszerűen csak egy hisztis p..ca?

Figyelt kérdés

Már vicc kategória amit művel velem, ugye nálunk él 1 hónapja (ezzel semmi baj nincs) szülőkkel beszéltük meg hogy egy darabig így legyen…anyám helyett néha meg főz, takarít ilyesmi…na de ha le ülök játszani az a baja hogy nem foglalkozok vele, ha egy órát nem szólok hozzá depis lesz, de ha hozzá is szólok akkor is csak veszekszik velem…már nem járunk nagyon sehova mert nem akarom azt a műsort hallgatni amit csinál (meg szerintem senki más sem) szóval ő is külön jár el meg én is.


Néha rájön a düh roham elmond mindennek (persze akkor már én is őt) ezután mindig a békülős szex és hatalmas szerelem (30 percig) utána mert kezdődik az egész az elején…múltkor úgy össze vesztünk hogy fogta magát ebben a hidegben aztán gyalog elment “vissza sem jövök hozzad” aztán hív hogy menjek utána mert fél a sötétben…tehát így minden nap kiakaszt kb nincs egy nyugodt percem…sír, veszekszik, össze tor dolgokat. Már próbáltam mindent…nyugtató, jointok stb…de semmi ez mellett anyámmal is veszekszik néha. Szerintetek ez így ennyi?


2023. ápr. 6. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt már inkább pszichológiai/pszichiátriai eset, mint szimpla "hisztis picsa". Vigyétek el legalább egy pszichológushoz.
2023. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Valamit tud, ha nem dobod ki...
2023. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne együtt élnetek.

Éljétek normálisan életeteket, randizzatok, menjetek el együtt programokra.

2023. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ágyban jó igen…az is benne van hogy azért vagyok még vele, de ha elmegy jön másik kettő. Nem tudom lehet a randizgatás jó ötlet…de lehet ott is csak veszekednénk :d
2023. ápr. 6. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagy még vele? Vulgáris amit írok, de Πnája minden csajnak van és b@$zni mással is lehet. Az ilyet kerülni kell messziről.
2023. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves ez az őrült, amúgy?
2023. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
19
2023. ápr. 6. 12:09
 8/14 Fulár ***** válasza:
100%

Hât haver......nem tudom,hogy szereted e úgy igazâból.És ha igen 3n még ebben az esetben és nagyon hamar fontolóra venném,hogy ne e tegyek pontot a dolog végére.Ez egy mérgező kapcsolat aminek ebben a formâban semmi értelme sincsen.Az ilyen fiatalkori kapcsolatok egyébk3nt is viszonylag ritkán tartanak ki a "tényleges felnőtt"korig.

Még ha esetleg fâjna is a dolog.Tedd a szivedre a kezed és tedd fel magadnak a kérdést!Jól van ez így?

2023. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

ennyi idősen már nem bírnám, otthagynám.

Ha összeköltöztök még jobban hisztizni fogja.

2023. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy vicc.
2023. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!