Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme folytatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mindketten 20 év körüliek vagyunk.


A személyiségét nagyon kedvelem, és abszolút megértő, kedves, és szerető lány, nem is lehet panaszom rá, szóval egyáltalán nincs semmilyen toxikus viselkedése ami taszító lenne. Viszont én egyszerűen nem érzem azt az igazi szerelmet, amit éreznem kéne. Időnként vannak ilyen érzelmi hullámaim amikor együtt vagyunk, és olyankor van hogy egy pillanatig érzem.


Leginkább a külsővel van problémám. Tudom, hogy nem minden a külső, mióta ismerem az alkata nem az ideálom. Régóta szeretne változtatni, de idő hiányában nem változott, csak negatív irányban. Próbálom elfogadni, de zavar. Emiatt lehet szemétnek nevezni, de nem tudom ignorálni.


Szexuális életünk rendben van, de szeretnék nyitni mások felé is. Lehetséges hogy ez a külsejéből fakad, magam sem tudom.


Gondolkodom egy ideje, hogy van-e értelme a kapcsolatnak. Nem szeretném megbántani. Mindig tervezi a jövőt, és nagyon sok jó közös emlékünk van. De bennem mégis az van, hogy nem biztos hogy most egy kapcsolatra van szükségem.


Tudom ezzel nagyjából meg is válaszoltam a kérdésemet. De egy kis tanácsadás jól jönne olyantól aki volt hasonló szituációban.


Első kapcsolatom, és félek hogyha most ennek vége, hibát követek el. Mert nyilván utána soha többet nem jövünk össze.


Hetente egyszer találkozunk, és ritkán érzem a vágyat, hogy találkozzunk. Kevés kedvvel megyek hozzá, de mikor ott vagyok, jól érzem magam.


Lehet hogy azzal tenném a legjobbat ha túl lennék rajta, és elengedném, hogy olyannal lehessen aki szívből szereti őt mint barátnőt.


2023. máj. 2. 02:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már vége.
2023. máj. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer? Hát az eléggé kevés.. Lehet jobban járnátok, ha elengednétek egymást és külön utakon eveznétek.
2023. máj. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánod őt, akkor felesleges ezt folytatnod.
2023. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok picit hosszabb szünetet. Ha akkor is úgy érzed, akkor őszintén mondd el neki, hogy bocs, de vége.
2023. máj. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek velük. Ennek már valószínűleg annyi volt. Esetleg 4-esnek még lehet igaza, és egy kis szünettel kipróbálhatjátok, hogy egyébként hiányozna-e hosszútávon.
2023. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak mi számít hosszútávnak? Az a baj, hogy úgy érzem ha 1 hetente találkozunk és közben sem hiányzik az problémás
2023. máj. 2. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Igen, az probléma. Ha tényleg szeretnéd őt, már elköszönéskor is hiányozna. Szerintem így ne erőltetsd.

5-ös voltam

2023. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerintem mélyen én is tudom hogy nem kéne tovább folytatni. Csak félek véget vetni a kapcsolatnak. Van ebben az egészben egy ilyen furcsa érzés.

Folyton az jár a fejemben, mi van ha hibát követek el ezzel és igazából tök jó jövőnk lehetne.

2023. máj. 2. 22:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Azzal követsz el hibát, ha folytatjátok. Ennek nincs jövője.
2023. máj. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.

Az a gáz az egészben, hogy ő szerintem egyáltalán nem érzi úgy hogy probléma lenne, ő nagyon szeretné ezt a kapcsolatot. És váratlanul fogja érni

2023. máj. 3. 09:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!