Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezzel megcsalnám, de számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megcsalnám, de számít?

Figyelt kérdés

Jövő hétvégén szeretnék szakítani a barátnőmmel. Hogyha addig valaki mással lefekszek az mennyire gáz?


Gyakorlatilag úgyis mindegy mert szakítani fogunk.


Inkább várjam meg azt az egy hetet, szakítsak vele tiszta lelkiismerettel és utána tegyem csak?



2023. máj. 10. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Várd meg az egy hetet
Nyugodtan feküdj le mással, már nincs jelentősége
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

De miért akkor?

Lehet szakítani mailben, chatben, sms-ben, telefonon is. A tisztelet már úgyis 0, nem mindegy?

2023. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy vizsgára készül, és jövőhéten írja :)
2023. máj. 11. 00:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már annyira figyelembe veszed hogy a vizsgája miatt tudsz várni, akkor inkább várd ki azt az egy hetet. Inkább gyere ki a kapcsolatból úgy hogy nem csaltad meg, és utána így is úgy is azzal csinálhatod akivel akarod.
2023. máj. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Sztem már tökmindegy :-).

Én ha már tudom hogy jövő héten szakítok, valszeg azért, mert más jobban vonz, és nem kívánom már a mostanit, elég belőle, akkor jöhet a következő, aki vonz (nem csak szexre).

2023. máj. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt. Szerintem akkor megvárom az egy hetet, hogy tiszta legyen a dolog. Ezen az egy héten már nem múlik semmi :)
2023. máj. 11. 08:58
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
#5 Ez a legjobb döntés, így tiszta lesz a lelkiismereted.
2023. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Érzelmi megcsalás már megvolt, csak nem tud róla?
2023. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt. Ezután nem is szeretnék kapcsolatot egy ideig
2023. máj. 11. 14:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem eleve nem morális a kérdés...

Nyilvánvaló, hogy itt már most morális gondok vannak, hogy egyáltalán ez felmerült. A másik, ha nem akarok akarok kapcsolatot, akkor nem fekszem le senkivel. Különbözők vagyunk, s nevezz bár maradinak, én csak olyannak fekszem le, akihez érzelmi szál is köt.

Nyilvánvaló, hogy te az ágyas jeleneteket rutinnak használod, kihasználva a másik felet a te akut igényeid kielégítése okán (persze lehet, ez fordítva is így van, de ez nem ide tartozik) - szóval számomra ez sem fér bele, nem morális...

2023. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Várd meg az egy hetet, hidd el neked is jobb lesz úgy kijönni a kapcsolatból. Az pedig, hogy megvárod a vizsgáját, az is nagyon kedves gesztus :)
2023. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!