Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mikortól érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikortól érdemes legkorábban párkopcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Én (17/F) még életemben nem voltam párkapcsolatban, de nagyon sok olyan sztorim van, amikor nagyon korán párkopcsolatban láttam embereket.

A legfiatalabb párkapcsolat, amit életembe láttam, az a 8 éves öcsém osztálytársai között egy viszonylag komoly cucc volt (már amennyire azt párkapcsolatnak lehet nevezni, hogy két 8-9 éves azt mondja egymásnak, hogy szerelmes vagyok beléd). Aztán 2-3. osztály környékén két osztálytársammal is megtörtént ez. Utána átmentem 8osztályos gimibe, és oda meg már úgy érkeztem, hogy egy bolond srác, aki tényleg bolond, mert a kapcsolatuk vége előtt nudes-okat kért a csajről (nudes=meztelen fotó, és nem ez volt a szakítási ok,hanem, hogy a pasas azt mondta, hogy a csajnak kicsi a melle és ezt mind 11-12 évesen...) meg egy bolond csaj (aki küldött volna nudes-okat) együtt voltak. Utána már szerintem viszonylag normális dolog, hogyha egy fiúnak barátnője van. Vagy nem? Nektek vannak ilyen sztorijaitok? Légyszi csak normális válaszokat küldjetek!! És minél sztorit!



2023. máj. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában az egyik osztálytársam 12 évesen össze jött egy fiú osztálytársammal. Most 27 évesek, és még mindig együtt vannak. Már van egy babájuk is.

Bár fiatalként nagyon furcsa volt, hogy már ők 14-15 évesen együtt aludtak, sosem gondoltam volna, hogy ez ilyen sokáig fog tartani.

Nekem elsőben volt egy szerelmem aki megfogta a kezem, bár kapcsolatnak azért nem nevezném :D majd gimiben voltam próbálkozások, de az első komoly 18 évesen volt.

Nem vagyunk egyformák, mindenki életében el jön a szerelem. Valakinek előbb, valakinek utóbb.

2023. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az, hogy 12 évesen összejöttek, és még most is együtt vannak, az nagyon ritka, de nagyon durva
2023. máj. 12. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes, ha valódi érzelmek vannak jelen.
2023. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves #3 ezt pedofíliának hívják, és tiltja a törvény
2023. máj. 12. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Szerintem tiniként még sokan nem alkalmasak párkapcsolatra. Általánosban még egyik fiú sem dicsekedett, hogy csaja van, de gimiben már több fiúnak van barátnője. Nekem se volt még senkim, egy srác tetszik, de neki barátnője van, úgyhogy erről ennyit. Majd jön valaki egyszer, nem kell erőltetni.

16 l

2023. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!