Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 évesen még nem volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen még nem volt barátom. Furcsa vagy más is van így?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnya lánynak, de még nem volt fiúm. Jól kijövök srácokkal, de még senkivel sem éreztem, azt hogy járnék. Nem vagyok leszbikus, a fiúk tetszenek. Ez mennyire furcsa, van még ilyen lány rajtam kívül?

2023. máj. 13. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem furcsa!
2023. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
30%
16 évesen senkinek nem szabadna megengedni, hogy legyen párkapcsolata. Lassan már az oviban is gyekeret fognak csinálni.
2023. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy furcsa, ilyenen ne aggódj. Velem lassan 19 évesen is ez a helyzet, de ezzel semmi gond. Majd jön, amikor jönnie kell, és ha úgy érzed.
2023. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális csak a médiában mutatják hogy nem.
2023. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
27%
Anno én is 16 év körüli srác voltam kb ugyan így voltam pedig volt lány a környezetemben, nem igazán jött össze, pedig fiatalon szeretem volna gyereket is legalább 17 18 évesen de hát nem jött össze, nem küzdöttem, úgy voltam, majd lesz valami, iskola után munkába álltam sokszor magamra sem volt időm, sokszor agyaltam 20as éveimben voltam, újra kattogtam rajta, aztán itt vagyok 30 éves férfiként nem tudom milyen a szex, szűz vagyok, úgy gondolom ebben semmi rossz nincs, most pl úgy vagyok 30 évesen nem tudom milyen a szex, be töltöttem a 30at eszembe volt, oda jutottam hogy eddig se tudtam milyen a szex nem jött össze már nem is akarom, nekem jó így szűzen.
2023. jún. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!