Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tiii elmondannàtok neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiii elmondannàtok neki, hogy ràjöttetek mindenre, hogy mi mindennel vert àt, miben hazudozott?

Figyelt kérdés
Kavartam valakivel, 4 hónapig, de kiderült, hogy ez neki semmi másról nem szólt, csak a szexről. Össze-vissza hazudott, és èn olyan hülye voltam, hogy benyaltam neki mindent..Szóval nyilván èn voltam a hülye, tudom. Akkor is sejtettem màr, de nem akartam làtni a dolgokat, mert kezdtem beleesni. Mèg ahhoz sem volt vér a pucàjàban, hogy őszintén megmondja, hogy nem akarja folytatni, össze- vissza hazudozott, akkor is. Viszont egy csomó dolgot tudtam meg, az elmúlt időszakban, ès zavar, hogy azt hiszi, èn egy buta, naiv, megvezethető fruska vagyok, vagyis tudom, hogy akkor az voltam, csak olyan szívesen a szemébe mondanám, viszont azzal csak megalàznàm magamat, és ezzel azt làtná, hogy még mindig nem vagyok rajta túl. Csak valahol mègis úgy érzem, hogy megérdemelné, hogy ne gondolja azt, hogy ezt bármikor megteheti a másikkal.
2023. máj. 14. 00:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kiírásért, de csak így engedte az oldal.
2023. máj. 14. 00:19
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
🥺 30/F
2023. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy elmondod neki, még ugyan úgy elkövetheti másokkal is amit veled tett. #1
2023. máj. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze ez igaz.

Csak, hogy ne gondolja, hogy full hülyének tudott nèzni.

2023. máj. 14. 00:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy sértett vagy. De ő már egy kis ember. Egy eltörpült ember kellene hogy legyen a szemedben. Tényleg még több szót akarsz rá pazarolni az életedből? Magadat mentsd meg helyesen. Ne ilyen módokon ahol tovább sérülhetsz. Kérlek lépj tovább.
2023. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy, ès igazad van. Egyèbkènt, vhol nem haragszom rà..vagyis, ez most furán hangozhat annak fényében, amit leírtam, illetve gondolom, ilyenkor normàlis, ha még szeretünk valakit, hogy haragszik is rà, vagy ezek az érzések váltakoznak bennünk. Csak az fàj a leginkább, hogy az önbecsülésemben bántott meg, hogy butàcskànak tart, amikor szerintem, ez nincs így, illetve, hogy szègyellet engem, felvàllalni, amiatt, amilyen vagyok. Szerinte, fura vagyok, ès normálisnak kellene lennem. Na mindegy, ettől függetlenül, nem kívánok neki semmi rosszat, sőt, èppen ellenkezőleg..Remélem, jól alakulnak a dolgai az életben.
2023. máj. 14. 01:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, most sokat pazaroltam rá. :D Csak nekem nem könnyű a tovàbblèpès, de igyekszem.
2023. máj. 14. 01:03
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem rá pazaroltad, hanem magadra fordítottad. Én pl már tudom rólad, hogy nem vagy buta. Hiszen rájöttél a dolgokra, és most már elkezdted szépen elmondani is magadból. Ezek nem elpazarolt szavak. Nem süket fülekre találtak. Nem tudom mennyire vagy fura, vagy hogy egyáltalán mennyire lehet ebben veled kapcsolatban igaza. Talán ebben is tévedett. Végül is elveszített téged. Talán másban sem volt igaza. Ne ostorozd magad az ő szavaival. Amit én eddig láttam belőled, nincs veled baj, nem veled van a baj, még értékes is lehetsz, és szerethető. Tanuld meg újra becsülni magad. (: Te tökre kedves vagy, hogy még egy olyan embernek is csak a jót kívánod, aki ártott neked. Amit mondani akartál neki azt magad miatt, és egyben érte is tenni akarod, hogy jobb emberré válhasson általad. Én ezt megértem, és becsülöm benned. Te egy jó ember vagy.
2023. máj. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól esett, köszönöm. :)
2023. máj. 14. 01:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. Hogy elmondod neki, vagy megelégszel vele, hogy mi tudjuk. A döntés már a te kezedben van. :)
2023. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!