Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyen az ember, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember, ha hirtelen rádöbben az ember, hogy a párja csak kihasználta, megalázta, és játszott vele?

Figyelt kérdés

Míg én bármit csináltam, lehordott a sárga földig, megalázott, miközben az exeit ajnározta, el is ment velük találkozgatni.


És most egy hetet töltöttem párom nélkül, és elkezdtem olvasgatni régebbi üzeneteim, és rájöttem, hogy nem ezt érdemlem.


Mindig elhitette velem, minden az én hibám és hasonló, de kezdek rádöbenni, hogy ez nem így van.


2023. máj. 28. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen nyilvánvaló a számodra is, hogy mit tegyél, el kell hagyni az ilyen embert.

Az, hogy hogyan kapard fel magad a földről mindezek után, azt nem tudom.

2023. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bye-bye.
2023. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kidobni, letiltani mindenhol.
2023. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!