Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 (lassan 21) évesen elítélen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 (lassan 21) évesen elítélendő, hogy egy 16 éves lánynak udvarolok? Jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, egyidősnek néz minket mindenki. Csak tartok tőle, hogy túl éretlen hozzám a lány érzelmileg.

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Még teljen jó. Csak aztán rendesen dugd meg.
2023. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyébként tavaly nyáron diákmunkán ismertük meg egymást. Könnyű gyári meló volt, sok gimis is vállalta. Életem legszebb nyara volt. Ha valaki gimis olvassa ezt, üzenem neki, hogy keressen nyári diákmunkát, lehetőleg olyat, ahol sok diák dolgozik. Könnyű melóban barátokat szerezni és ismerkedni.
2023. jún. 13. 21:28
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincsen semmi gond vele. A lányok hamarabb érnek, persze egyénfüggő de ez szerintem hamar kiderül az ismerkedésnél.
2023. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van egy haverom, aki 20 évesen 15 éves csajt kefélget, csak mert megteheti, de én nem ezt akarom. Én komolyan gondolom a dolgot.
2023. jún. 13. 21:29
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet jó kapcsolat is de ne használd ki!!!!
2023. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Egy 20 lassan 21 évesnek saját korosztályában kéne keresgélnije...szerintem 19-20 éveseknek nem lenne szabad 18 év alattiakkal összejönniük
2023. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem belefer, de nem idealis.
2023. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem még bele férhet egyeseknek, de én nem ajánlom.

17 éves vagyok, egy 20 éves fiúval volt közöttünk kölcsönös szimpátia, de sajnos hagytuk a dolgot, mert a két korosztály teljesen más világ.

Ő dolgozik, egyetemi életet él, saját jogsi, autó és egyedül lakik, amíg én gimnazista vagyok, a szüleimtől függök.

Más érdeklődési körök vannak általában, DE!! Nem azt jelenti, hogy nem lehet belőle semmi. Azért óvatosan

2023. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Az életkor alapján lehet azt mondani, hogy elmegy, de én nem emiatt nem javasolnám ezt.

Kiírtál egy kérdést, ami lehet csak kíváncsiságból történt, de ez esetben is felmerült már benned a gondolat, hogy ez talán nem okés így. Ez nagyon leegyszerüsítve azt is jelenti, hogy nem szereted annyira a lányt, hogy ezeket az érzéseket, gondolatokat elengedd, félsz mások véleményétől.

2023. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ebben semmi durva. 17 évesen nekem is 21 éves barátom volt, annál fiatalabbal mi a francot kezdtem volna? Nem vagyok óvónő!
2023. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!