Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik a "sors egymásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a "sors egymásnak szánt benneteket" ? vagy csupán véletlen az egész?

Figyelt kérdés
hát van az első, legelső barátom, 14 éves voltam mikor összejottünk és akkor elég gyermekes voltam (nem mondom most sem magam felnőttnek de értem 2 év alatt). Mielőtt összejottünk volna 1 évig ismertük egymást és beszélgettünk, nagyon jól "összehangolodtunk" mindig mikor kettesben hagytak minket aztán rá fél évre össze jöttünk (azért ilyen későn mert nem egy városban lakunk és bonyodalmasak az utak meg a beszélgetés), ő írt nekem és keresett beszéltünk párszor a fél év alatt, ismerkedtunk. aztán szilveszterre meghívtak engem abba a faluba ahol ő lakik, megláttuk egymást és az egész szilvesztert úgy töltöttük, hogy mi ketten félre vonultunk és atbeszelgettuk az egészet estét:). Rá 2 hétre összejottünk, ment 3 hónapig mert én nem voltam még egy kapcsolatra felkészülve akkor, hogy is mondjam... rá 7 hónapra nekem lett egy barátom akivel együtt voltam fél évig, május közepéig aztán szakitottunk, jöttek a kicsengetesek és a volt első barátom meg meghívott minket mint család a kicsengetesi ebédjére, utána ott beszelgettunk sokat, megis oleltük egymást... váratlanul értek engem ezek a gesztusok tőle... utána még eltelt 2 hét megint úgy hozta a sors hogy egy baráti körbe kerüljünk és úgy mindig így hozta, végül meg már a második talinál mondta én maradjak és maradtam, beszélgettünk 3 órákat este a sötétben a kerítés előtt:))) rendes furcsálom mindig úgy hozza a sors, hogy vele kerüljek össze valamivel, valami félre értéssel vagy bármi ilyesmi. Nem igazán hiszek én az ilyen csodák vagy nem tudom mik ezekben, de ez igazán felmerült bennem miért van a hogy bárhova kerülök ő is ott van, vagy osszefutunk és több órákat is tudunk beszélni és még mindig érzem ott magamban hogy ő nagyon rendes és bejön:)) vajon ez mit jelenthet felőle még érez irántam valamit?

2023. jún. 21. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi sorszerű nincs, hogy évek alatt kétszer összefuttok, és mivel bejöttök egymásnak, lesz valami.

A sorsszerű az a szintű lúzerség, hogy nem vele jöttél össze először igazából. Nem lepne meg ha ettől full kiábrándult volna, és csak egy dugásra kellenél, én általában erre álltam át ha volt egy lány aki bejött, ő világraszóló idióta döntéseket hozott, aztán persze térden csúszva jött vissza, de már késő volt, a bizalmat meg tiszteletet egyszer lehet eljátszani.

2023. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen. Egy kapcsolatban max 2 évig van hű de nagy szerelem utána hiába érzed sorsszerűnek dolgozni kell hogy jó legyen
2023. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Meglepetésszerűen kellemes találkozások vannak, amiből a felek kihozzák a maximumot, de a ti helyzeteteket még nem feltétlenül nevezném sorsszerűségnek.
2023. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy az élet eléd rakja a sanszokat, a többi meg rajtad múlik, hogy kihasználod-e őket.
2023. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!