Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Teljesen nyominak érzem magam a barátnőim mellett, mert kb egyedül nekem nincsen (eddig nem is volt) barátom. Két éve tetszik valaki viszont ő rám se hederít, de mégsem tudom elengedni. Viszont a barátnőim sok időt töltenek a barátjaikkal, és sokszor én magamra maradok. Félreértés ne essék, én nagyon örülök nekik, csak néha szomorúvá tesz. Mellesleg olyanok írnak csak akik kb kisfiúk.


17l



2023. jún. 30. 01:14
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
89%

Én csak pár évvel vagyok idősebb nálad. Nekem sem volt még barátnőm. Már nem azért, mert beszari vagyok, és nem mernék odamenni senkihez, csak még senkinél sem éreztem barátságnál nagyobb szimpátiát.


Szerintem légy kitartó, én is az vagyok, aztán majd biztos találsz valakit! Lehet, hogy teljesen váratlanul. Ne szomorkodj emiatt.

Sok sikert kívánok!

2023. jún. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Én srác vagyok és 17 évesen volt az első kapcsolatom és az szerencsére egy komoly kapcsolattá is nőtte kimagát. Próbálkoztam előtte, de nem sikerült.

Fiúként is nehéz és én is egy ideig rosszul éreztem magamat emiatt, de hidd el, semmiről sem maradsz le és ha egyszer megtalál téged a jó fiú, akivel összeilletek, nagyon örülni fog neked. Fordítsd ezt az időt magadra és ne aggódj, mert minden rendben lesz. Hajrá!

2023. jún. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
17 évesen. nem maradtál le az égvilágon semmiről. nekem előtte mindig megtiltották,hogy pasizzak, és? semmi bajom nem lett
2023. jún. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Amit így utólag belegondolva komoly kapcsolatnak merek nevezni, az első olyan 23 évesen volt.

Nem mellékesen: nem hajt a tatár. A minőség sokkal lényegesebb a mennyiségnél.

2023. jún. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 19 évesen lett először és nem bánom, hogy így alakult.
2023. jún. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
89%

24 évesen. Előtte csak gyenge próbálkozásaim, randizgatásaim akadtak. Egy évre rá megkért, 26 évesen elvett. Azóta is együtt.

30/N

2023. jún. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
20 évesen volt először 5 évig tartott. 43 éves férfi vagyok
2023. jún. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 hungarikum_202 ***** válasza:
76%

Még nem volt.

16F

2023. jún. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
23
2023. jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
Ha tényleg 2 éve tetszik valaki és nem léptél ez ügyben akkor tényleg kis nyomi vagy. Rengeteg fiú van lehet velük ismerkedni. Csak az ilyen lelkisérült depresszív negatív azt sem tudom mit akarok kislányokat nem szeretik. Erősen nézz magadba és változz.
2023. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!