Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem nagyon elszúrtam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem nagyon elszúrtam a dolgokat, lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedtem meg egy sráccal egy bárban, elsőre szimpatikus volt, elkezdtünk beszélgetni, minden nap ugyanarra a helyre ugyanarra az időpontra megbeszéltünk találkozót, nem adtuk meg a másik kontaktjait, csak a szavában bíztunk minden egyes nap. Minden egyes nap 5+ órát töltöttünk együtt, sétálgattunk, beszélgettünk, a csillagokat néztük, medencéztünk közösen és ehhez hasonló jó élményeket szereztünk a másikkal néhány életreszólóval is. Minden egyes nap hazakísért még akkor is, ha már a lakása előtt voltunk, visszafordultunk, mert nem engedte, hogy egyedül menjek haza. Mindig gentlemannek hívta magát, és a viselkedése teljesen olyan is volt, egy szavában sem kételkedtem. Mielőtt hazautazott az azelőtti napokban már történtek köztünk fizikai dolgok is. Én nagyon elkezdtem hozzá vonzódni, és amikor itt volt úgy éreztem, hogy ő is kedvel engem és tudnánk folytatni távkapcsolatban.. 2000 kilóméterre él az otthonomtól. Az utazással nem lenne nagy probléma, mert félévente szerintem 1-2 alkalommal meg tudnánk oldani egy 1 hetes találkozást ettől függetlenül. Viszont amióta hazament nem úgy tűnik, mintha sok érdeklődést mutatna irántam. Amikor személyesen elbúcsúztunk azt mondta, hogy úgy lát minket, mint egy párt, és amikor a minap rákerdeztem, hogy tényleg így érzi-e azt mondta semmi sem változott. Ha azt mondom hiányzik, azt mondja én is neki, ha azt mondom akarom, azt mondja ő is engem, de magától ezeket még nem mondta ki, mármint csak írásban, személyesen már mondott ilyesmiket, akkor se gyakran, szóval ez a része szerintem a személyiségével járt. Egy másik dolog amitől tartok, vagyis seggfejnek érzem magam, nem tudom mit gondoljak, hogy a telefonja kezdőképernyőjén azt hiszem egy lánnyal ölelkezett.. Egyszer láttam csak, és nem vagyok benne teljesen biztos. A közösségi oldalain viszont semmi olyanra utaló jel nincs, hogy lenne jelenleg valakije az országában. Akivel sok képe van kint az a lánytestvére, de ő lenne a háttérképe is? Nem tudom.

Megkedveltem, nagyon is, olyanokban volt vele részem 1 hét alatt, amikben a töredékével az előző teljes kapcsolatom alatt nem találkoztam, viszont nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.:((



2023. aug. 13. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Kezdjetek járni! Van ennek akadálya? Nyomulj rá, ha kell neked, ne engedd el a szerencséd.
2023. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Felejtsd el, ez nulla. Nem volt és nem lesz semmi. Nem kezdeményezett szexet? Mert ez a hazakísérgetés totál értelmetlen.

1-es, te úgy válaszolsz, hogy nem olvasod el?

2023. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

2-es

Lefeküdt vele...

Azóta a lány szerelmes

2023. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ez esetben ingyenpunci voltál neki. De, elszúrtad. Ezzel.
2023. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

4-es

Szerintem is elszúrta, az ilyen tipusú férfiak a nehezen kapható lányokat szeretik

2023. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, addig nem mentünk el. Mármint közösülés nem volt. Továbbá olyannak ismertem meg, aki tiszteletben tartja és becsüli a partnerét, mind testileg és lelkileg. Egy pillanatig se éreztem, hogy kihasznált volna.. Ez pedig tudom lehet naivitás
2023. aug. 13. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látszik, annyira nem volt rámenős, látta rajtad, hogy nem nyitsz errefelé. De ez nem volt kapcsolat, felejtsd el.
2023. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Nem értem miért írják sokan, hogy felejtsd el... Szerintem lehetséges hogy tart a távolságtól -> magamat ismerve, én bele sem mennék egy távkapcsolatba, főleg itt azért 2000 km-ről beszélünk. De beszéljetek erről, egy próbát azért megér 🙂
2023. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2000 km-ről az a valami (videobeszélgetés) az nem kapcsolat.
2023. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A dolgok azóta egy kicsit jobb felé mozdultak, tegnap többször is mondta magától, hogy mennyire hiányzok neki, plusz ma vagy holnap videóchatelünk is egyet, személyesen könnyen ment minden, ezért próbáljuk ki még ezt is.
2023. aug. 17. 13:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!