Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy srácot close friendsbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácot close friendsbe rakok akkor mit gondol?

Figyelt kérdés

Mostanában close friendsbe rakok ki inkabb storyt azt is ritkán.

Van egy nálam idősebb srác is, szerintetek mit gondolhat erről, ha egyáltalán realizálja a dolgot. Vagy ti mit gondolnátok?



2023. szept. 8. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom,én esténként amőbázok a flyordie oldalon.
2023. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Vannak melltartós képek, vagy bikinisek?
2023. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Semmi nincs benne en minden volt osztalytarsam abba raktam.. egyebkent meg ne utalgass mert a palik hulyek, mond ki neki kerekperec amit szeretnel kulonben mas erti felre es orokre rad lesz ragadva
2023. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra annyit jelentene, hogy valós ismerőse vagyok, nem csak amolyan facebookos ismerős.
2023. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!