Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek Jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Ma szakítottunk a barátommal,az elején megkönnyebbülést éreztem, aztán át fordult fájdalommá, annyira fáj, mindkettőnknek hiányzik a másik hiszen szeretjük egymást, csak nem figyeltünk a másikra és túl sok rossz dolgot tettünk! Egyikünk sem csalta meg a másikat, csak nem volt meg a kellő figyelem! Hiányzik, Hiányzik mindenegyes porcikája, nem tudom el engedni, mégha tudom hogy el kellene! De túlságosan szeretem, hiszen hiába tagadnám, nem tudok hazudni magamnak szeretem őt, legyen akármilyen!

Eddig mindig megbeszéltünk mindent, mindent megoldottunk! Szertintetek most is menni fog remélem Helyre hozható még!



2023. szept. 10. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha helyre akarjátok hozni minek szakítottatok? Szakítani érett emberek egyszer szoktak nem pedig hóbortból.

A szerelem nem elég egy érett kapcsolathoz. Kell hozzá elfogadás, megértés, támogatás, hasonló értékrend, jövőkép stb. Ha ti ezeket nem tudjátok egymásnak megadni a szeretet mellett ott lesz a szenvedés és fájdalom. Ami hosszú távon sokkal rosszabb és több energiát ki vesz az emberből.


Szerintem hagyj magadnak pár hónap pihenőt és találj vissza önmagadhoz. Ne általa határozd meg önmagad.

2023. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondokodtam: akkor miért szakítottatok?
2023. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán elhamarkodtad. Mi okozta a szakítást? Ha lényeges ellentét, akkor hagyd az egészet.
2023. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!