Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha valaki letilt, de nem tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki letilt, de nem tud magyarázatot adni rá, miért tette, de szeretne beszélgetni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Addig ne beszéljek vele, amíg nem ad magyarázatot rá, vagy tegyek úgy, mintha semmi se történt volna, esetleg felejtsem el ezt az embert?
2023. szept. 24. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én tuti nem hagynám, hogy magyarázat nélkül ezt tegyék velem. Igen, legyél határozott és csak akkor engedd vissza, ha megmagyarázza.
2023. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te miért foglalkozol vele?

Az ilyet teljesen ignorálni kell a francba.

2023. szept. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szóval letiltott, de beszélgetni akar veled?

Igen, esetleg felejtsd el ezt az embert!

2023. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem ez a 30+as férfi aki 14 éves lánynak udvarol?
2023. szept. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
felejtsd el
2023. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Gyanús.. És ha meg is magyarázná mièrt tiltott le, elhinnéd neki amit mond? Meg mi a garancia hogy nem teszi meg még egyszer?
2023. szept. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy beszélgetni akar veled! Ha letilt eleve az a lényeg, hogy elkerüljön téged! Gondolom külsőleg is adtál rá neki elég okot, ami eléggé súlyos lehetett!
2023. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami meglehet nem bántja, de azt gondolod, hogy egyesek vissza kuncsonrognak hozzád? Egyesnek leégne a pofájáról a bőr....
2023. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah meg macska egér játék végett normálisan sem jönnék össze olyannal, aki könnyen be adja a testét. Evégett tiltottam, mert mondjuk kuncsaftokat nézegetni én sem akarnék még a saját házamban sem. Igen én ezért tiltottam a lányt, mert elég volt a mellette lévő gyermeket is pedofilizálták. És akkor a múltban engem köpködött, hogy én mért nem állok szóba vele? Meg engem nevezz patkánynak, amikor elbánnak vele elég rendessen a szeretői meg a kuncsaftjai. Az ilyen nő inkább egy db szót sem érdemelne meg. Egy darab rászánt másodpercet sem érdemes ráfordítani. Miért ? Mert csak a pénzért add valamilyes fajta érzelmet. Mindig az a bűnbak, aki nem ártana más felé semmit! Meg aki nem csak abban venné a hasznát!
2023. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg akkor annak nem árt aki ártott neki, csak annak tud ártani, aki mindig megadta neki a tiszteletett. Legyen az felnőtt a saját négyszemközt leköpködi, lehordja mindenek isteniti. De aki megbecsülte anno valamiért, az az ő szemében el van ásva. Hát méghogy kétszínű, meglehet már sosem tiltom vissza bocs, hogy mellette megerőszakoltak egy lányt számomra eleget tett a végzethez. Amit én nő részemről nem engedtem volna, mert a gyerekemért ölni tudnék.
2023. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!