Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire gáz, ha bevallotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha bevallottam a barátnőmnek, hogy egész nap sírtam, mert úgy megbántott?

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mivel bantott meg.

De nem kell szegyelni

2023. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. A kapcsolatotok minőségétől függ, hogy hogyan fogja ezt ő felvenni
2023. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Több dolog szépen összegyűlt. Először is, eltört a lábam, úgyhogy abszolút egyedül vagyok haveromék házában - írok neki, nem reagál órákon át, mármint el sem olvassa, úgy, hogy 13 hónapja vagyunk együtt - gondoltam egyet és írtam egy 13 versszakos verset, amit posztoltam instájára, a közös képünkhöz, amit aztán letörölt, szó nélkül, és utána nem lehetett elérni.


Megkérdeztem, hogy most mi volt ez, először archiválta a közös képünket, majd konkrétan le is tiltott, telefont meg nem vette fel.


Később feloldott, közben egy másik arc kommentelt egy másik képéhez, vele kommunikált, szinte flörtölt közben. A közös képünket később visszarakta. Végül kiderült, hogy azért törölte a verset és tiltott le, merthogy a gangelő, pózerkedő haverjai mit szólnának hozzá.


Úgyhogy nagyjából reggel nyolctól délután ötig se kép-se hang volt felőle, a verset amit írtam, törölte, engem letiltott, flörtölt, és még a képet is eltüntette egy időre.


És végülis az volt ebben a legrosszabb, hogy totál kiszolgáltatott vagyok, és akire számítanék, igazán, akiben teljesen megbízom, fogja magát, és megteszi ezt az egészet, úgy, hogy tudja, hogy nagyjából a ház alatti boltba tudok eljutni, és totál magamra vagyok utalva, egyedül.

2023. szept. 27. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ő már nem a barátnőd, csak te még ezt nem akarod meglátni. Eszedbe ne jusson gyengeséget mutatni előtte a történtek után. Amúgy is, ha valamit lenéznek a nők, az az ha a férfi kiterül előttük, mint egy rongyszőnyeg.
2023. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod hogy más csávó van a dologban? Engedd el. Előttem lévő jól írja. Jobbat érdemelsz.
2023. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megbántott, úgy viselkedik, ahogy írtad és még vonzódsz utána?

Meggyógyul a lábad és keress nálánál különbet, de nem biztos, hogy az első lesz ez.

2023. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg az van - legalábbis szerintem -, hogy már nem nagyon akar veled foglalkozni ez a lány, nem vagy neki fontos, sőt eléggé csúnyán viselkedett veled; főleg azért is, mert ugye jelenleg egy eléggé kiszolgáltatott helyzetben vagy és pont ilyenkor fontos, hogy szociálisan/empatikusan viselkedjen az ember a barátjával, amit a barátnőd nem tett meg... Szóval egyáltalán nem viselkedik úgy mint egy rendes barátnő és ezt szerintem el kellene fogadnod; kár egy ilyen emberrel foglalkozni! Te (aki még arra is képes volt, hogy egy 13 versszakos verset ír a "barátnőjének"!!!) tényleg egy normális barátnőt érdemelsz! :)

Ugye írtad, hogy eltört a lábad -amit nagyon sajnálok és remélem, minél előbb helyrejön a lábad :) -, szóval ha unatkozol és nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor nyugodtan írj rám, szívesen elbeszélgetek veled - talán jól esne neked ebben a helyzetben egy kis beszélgetés :D (18/f)

2023. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak simán megbántott, hanem konkrétan letagadott. Ő nem a barátnőd, hanem egy rohadt kis *****, aki kihasználja minden jóságodat.
2023. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Te jobbat érdemelsz.
2023. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meton ***** válasza:
Alkalmazz fordított pszichológiát, vagyis képzeld el, hogy te bántottad meg és ő vallja be. Én elégtételt éreznék. Sajnálatot semmiképp. De azt gondold végig, hogy mi lenne a hasznodra. Ha férfiként sírtál, az mindenképpen gáz, de ha az a célod, hogy megalázkodj és ezzel növeld az önbizalmát, akkor ez a legjobb út. A nők szeretik, ha megalázkodnak előttük. Általában bejön, de egyébként mindenkinél, nem csak nőknél.
2023. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!