Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A tanárom, akivel kavarok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárom, akivel kavarok, azt mondta, hogy feladja értem a tanári állását, csak ígérjem meg, hogy csak az övé leszek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2023. szept. 28. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak sok boldogságot kívánok!

Bár a "csak az övé leszek" nem teljesen világos. Ez azt jelenti, hogy nem csalod meg, vagy azt, hogy vele éled le az életedet? Előbbi esetben teljesen reális kérés, utóbbi esetben viszont önző, és buta elvárás, már csak azért is, mert nem tudhatjuk, hogy hogyan alakul a kapcsolatotok.

2023. szept. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
100%
Jól gondold végig mit teszel.
2023. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha ez a dolog valóban elgondolkodtatott, az nagyjából azt jelenti, hogy az érzelmeid nem egyértelműek.

Ráadásul ha egy 32 éves ember ilyet ígér, az mindig gyanús, szerintem csak el akarja csavarni a fejed.

2023. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Majdnem az apad lehetne.

Nehogy belemenj, teljesen mas eletszakaszban vagytok.

2023. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13# igaza van, erzelmelig kihasznal
2023. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 érdeklődő35 ***** válasza:
31%
Év végéig titkoljátok mindenképp, aztán ha feladja akkor lehet legális. Bár akkor sem árt a bejelentésével még jónéhány hónapot várni. Ha meg nem adja fel, akkor ahogy írták itt már, tényleg csak kihasznál
2023. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!