Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 hete nem ír a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete nem ír a barátom nekem Szakítani akar velem?

Figyelt kérdés

A barátom és én ugyanabba az iskolába jártunk(idén érettségiztünk). 3 évig legjobb barátok voltunk, de csak most májusban kezdtünk el járni. Alapvetően kedves, tisztelettudó és empatikus velem, azonban sokszor nagyon szívtelen/érzéketlen tud lenni másokkal. Az osztálytársunk 3 hete halt meg leukémiában, mikor ezt megírtam neki annyit tudott rá írni, hogy "jaj" pedig a legjobb barátjának a testvére volt. A temetésre megigérte, hogy jön sőt még megemlékezést is akart tartani, de mikor odaértem a temetőbe egy olyan üzenetet küldött, hogy "bocsi fáj a fejem nem tudok jönni". A legjobb barátja romjaiban volt és szüksége lett volna arra, hogy ott legyen mellette a barátom. Az évfolyamunkból mindenki eljött még azok is akik vidéken tanulnak kivéve a barátom aki mellesleg 10 percre lakik a temtőtől. Nagyon felháborodtam azon amit írt és üzenetben szembesítettem azzal, hogy egy "lelketlen kígyó" és hogy tőle többet vártam. Természetesen jött a különböző kifogásaival, hogy nagyon rosszul volt és hogy a feje miatt sokszor hagyott ki iskola napokat(érdekes módon az elmúlt 1 évben egyszer sem mondta, hogy fáj a feje...és valamiért az osztálytársunk temetésére jött csak elő). Megírtam neki, hogy nagyon büszke lehet magára. Azóta egyikünk sem írt a másiknak. Ahányszor veszekedtünk, mindig én írtam utána egy 3-4 nappal később és bocsánatot kértem, de most úgy érzem jogos volt az amit mondtam és nem tartozok bocsánatkéréssel.

Nem tudom, hogy most arra vár e, hogy írjak neki vagy szakítani akar velem és ezért nem ír. Igazából már semmiben sem vagyok biztos, azt sem tudom, hogy megéri egy ilyen kapcsolatban maradni, ahol a barátom így viszonyul a neki elv "fontos" emberekhez.

Szerintetek mennyire rossz egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni hosszútávon?

Szakítanunk kéne?



2023. szept. 30. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha szereted, akkor nem kéne szakítanotok. Kivéve ha látszik rajta hogy nem szeret viszont. Mondjuk elég érdekes, hogy minden veszekedésetek után te írtál újra több napos kihagyás után. Most nem írtok egymásnak egy jó ideje, és ismét nem ír. Vagy arra vár hogy ismét te írj, hogy növelje az egóját azzal hogy nem bírsz tőle elszakadni, vagy csak ennyire nem szeret üzengetni.

Szerintem, ha teljes szívből szeretne, akkor nem bírná ki, hogy hosszú ideig ne lásson téged, hallja a hangodat, vagy halljon felőled.

Bár az is lehet, hogy valamelyik ismerősétől próbál infót szerezni rólad, azaz egy közös ismerősötöket rád küldi, és rajta keresztül tudja mi van veled. Ez az egyetlen opció, ami azt bizonyítja hogy teljes szívből szeret.

Remélem segítettem.

2023. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítani akar. Azt akarja, hogy ne keresd többet.
2023. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Soha többet ne keresd. Bár lány v szóval nem fogod kibírni
2023. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Elbizonytalanodtál a kapcsolatot illetően. Szerintem innetől nem éri meg folytatni.
2023. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Hagyd ezt a nárcisztikus és érzéketlen kretént a fenébe... Inkább írj rám és beszélgessünk. Szerintem jobban járnál...

(Btw, ne pontozzatok le, nem keresek kapcsolatotxdd)

2023. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Meg egy narcisztikus eletkeptelen balfsz akit szeretnek.


Dehogy szakits! Szenvedj mellette meg 30 evig.

2023. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Szakítottam a barátommal

2023. okt. 2. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Maradjon is így! Hagyd a faszba! De ha vissza is mennél hozza az már nem a mi problémánk
2023. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdő!

Szerintem jól tetted! És most szerintem ne is keress mást! Kicsit hagyd ülepedni a dolgokat, és a randizások újrakezdése előtt mindenképp fogalmazd meg magadnak, hogy mire is van szükséged egy kapcsolatban. Állíts fel határokat, egyfajta léceket amiket az új partnernek megkelljen ugrani majd!


Ügyesen! :)

2023. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!