Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini párkapcsolat 18 vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini párkapcsolat 18 vagyok de ugy gondoltam itt tapasztalattal telibb válaszolra lelek.?

Figyelt kérdés
A baratommal szakitottunk de nem bírjuk egymas nélkül. 3 evig nem telt el nap hogy ne beszéljünk még ha haragudtunk is egymasra de ugy gondolom a mi szerelmunk tenyleg igazi. Tavaly augusztusba kulon valtak az utjaink 3 hetre es ő talalkozott egy masik lannyal én pedig kavartam egy fiuval. Azota mar 1 evet egyutt voltunk mert nem voltunk egyutt amikor ezek tortentek es ugymond feltudtuk dolgozni es megbeszelni.Az elmult idoben csinaltam egy ket dolgot amivel elvesztettem a bizalmat nem volt kozom mashoz csak hazudtam a hol létemről és ilyen aprosagok buta voltam nagyon. A baratom azt mondta neki nem megy velem akarmennyire is szeret ezek utan nem birna megbizni bennem nem tudna velem elkepzelni a jovot es lepjunk tul egymason. Nagyon nehez meg mindig beszelunk de csomoszor eszebe jut hogy ez nem helyes es elkoszon tolem en meg persze probalom tartani a kapcsolatot es javitani a dolgon hogy ujra azt erezze hogy velem szeretne lenni. Tudom hogy a bizalom fontos es nehez vagy lehetetlen visszahozni de szerintem ido kerdese van valakinek valamilyen tippe arra hogy en hogyan erjem el hogy hianyozzak neki nagyon es ra eszmeljen hogy velem szeretne lenni.Igazabol szeret engem még csak probal elfelejteni.nem nagyon talalkozunk es kevesebbet beszelunk. De en vele szeretnek lenni nagyon. Es meg van bennem egy kis remeny hogy betudjam bizonyitani hogy szeretem őt.Mert szerintem ő azt nem birja elhinni nekem hogy szeretem őt.

2023. okt. 1. 17:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Es ebben az egeszben az a kegnehezebb hogy legjobb baratok is voltunk nem csak a szerelem.
2023. okt. 1. 17:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, úgyse bízik benned, de lehet szeretni se szeret csak arra fogja. Csajozik ezerrel, te meg tepersz. Mi értelme van mindkettő esetben? Semmi.
2023. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csajozik megneztem a telojat is meg igazabol mindig tudom hogy hol van mert meg beszelunk csak mar 1 p enkent irunk vissza hanem fel-1 orankent de ez csak egy pelda volt
2023. okt. 1. 17:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor hamarosan fog, ami késik az nem múlik. Nem szeret ő téged. Ha szeretne, akkor kapcsolaton belül oldaná meg veled a problémát. Legalább adna esélyt arra, hogy bebizonyítsd, hogy változtál jobb irányba. Eltűnt a bizalom és a szerelem és kész. Természetesen ragaszkodik (még), de az kevés és azt ő is nagyon jól tudja.
2023. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha eltünök akkor igazábol lehet rájön hogy én kellek neki és visszajön. Ha meg nem akkor meg így kellett lennie ?

Es akkor ha keres akkor nem valaszolok es semmi. Ez gyerekes vagy jo?

2023. okt. 1. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mindegy, hogy mit csinálsz nem változtat a tényeken miszerint nem bízik benned és nem szerelmes/szeret téged. Akkor minek akarsz játszmázni? Önbecsülésed nincs még egy kicsit se, vagy mi? 18 éves vagy, tanulj az esetből, ne hazudgálj másnak. Előtted az élet, heverd ki és ismerkedj.
2023. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én ugy gondolom hogy szerelmes belém és velem akar lenni csak nem ezt latja a helyes utnak azok utan amiket csináltam. Es ezt mar ois emlitette. Szerintem ez egy agy- sziv jatszma az agya azt mondja ne mert azvertem de a szive meg azt h velem. Ezert van az hogy ir nekem hogy menjunk el moziba es utanna meg irja ne nem jo otlet.
2023. okt. 1. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező mindketten kapcsolatfüggők vagytok!


"Tavaly augusztusba kulon valtak az utjaink 3 hetre es ő talalkozott egy masik lannyal én pedig kavartam egy fiuval. Azota mar 1 evet egyutt voltunk mert nem voltunk egyutt amikor ezek tortentek es ugymond feltudtuk dolgozni es megbeszelni."


Szakítás után mással voltatok! Ez neked igaz szerelem?


Most megint "szakítottatok" vagy mit csináltok és azt hiszed hogy ugyanúgy nem fog másokkal együtt lenni?


Megtudtátok azt beszélni, hogy bár szerették egymást mással voltatok együtt, de azt nem, hogy hibát követtél el!


Ez nem normális, de ez a rész még inkább abnormális:

"A baratommal szakitottunk de nem bírjuk egymas nélkül. 3 evig nem telt el nap hogy ne beszéljünk még ha haragudtunk is egymasra"


Mindez túlmutat a szerelmen, te főleg obszeszív módon ragaszkodsz és mindketten társfüggők vagytok, mint a huzat.


Nem volt még más (komoly) párkapcsolatban részetek, kötődtök a régi szép emlékekhez és ennyi. De ez nem szerelem (részéről végképp!), főleg nem IGAZ szerelem!

2023. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, hogy volt már, legalábbis valami nagyon hasonló sztori volt. Oda is azt írtam, ide is ezt írom: jobb lenne elfelejteni, hiszen itt már nincs mit menteni. Elromlott, vége van, ennyi.
2023. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj

Már ez is időpocsékolás

2023. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!