Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nektek tetszik egy srác akkor azt, hogyan mutatjátok ki neki, hogyan próbáltok vele összejönni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Hát én sajnos nagyon rosszul csinálom. Már csak attól is zavarba jövök ha a kiszemelt srác rámnéz, és vagy elkapom a tekintetem majd vissza se merek nézni rá, vagy görcsösen vigyorogva figyelem az arcát. Nem tudom miért hoz ennyire zavarba, miért érzem magam annyira kínosnak hogy végül tényleg az leszek, de egyszerűen el akarok tűnni abban a pillanatban ahogy felém fordul, mintha nem akarnám hogy észrevegyen. Pedig azt szeretném a legjobban :(

Amúgy szerintem minden lány máshogy mutatja ki de biztos lehet érezni valahogy ha bejössz valakinek. Van aki egyszerűen, bátran flörtöl, van aki visszahúzódóbb és nagyon zavarba tudod hozni. Ennek egy nagyon erős változata vagyok én például. De tényleg mindenki más és biztos vagyok benne hogy hangulattól is nagyon függ hogy ki mennyire kezdeményező, küldi a jeleket

2023. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
hat ez durva
2023. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Sokat próbálok a közelébe lenni, én is elég gyakran zavarban vagyok, sokat nézem. Ha már közelebb állunk egymáshoz szoktam viccesen piszkálódni.
2023. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!