Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem, de kulonbozoek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de kulonbozoek vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval, van egy fiu az eletemben mar tavasz ota.Alakuloban vagyunk (ertsd: tudjuk egymas erzeseit a masik irant, gyakran mondjuk egymasnak hogy szeretlek, olelessel koszonunk.Semmi tobb, kicsit felenk vagyok meg, o az elso fiu akivel tobb vagyok mint barat). Nos, tenyleg mar honapok ota szeretem ot, es sokaig vartam arra, hogy viszonozza. De teljesen elternek az energiaink, o nyugodt termeszetu, en meg hiperaktiv, folyamatosan hulyeskedek, buta kerdeseket teszek fel, es ez neha faraszto is tud lenni. Szivesen csinalnek cuki tiktok videokat vele, kepeket, minden hulye dolgot amit ilyen tini parkapcsolatokban szoktak. De o nem ilyen, teljesen mast szeret, mashogy fogja fel a dolgokat, mas a szeretetnyelve, o mindenbe mas mint en. Most ezt nem csak arra ertem, hogy nem tiktokozik velem, tobbmindenre, de igen, egyebkent arra is. Felek, hogyha ennyire masak vagyunk, nem fog mukodni, es nekem kell majd alkalmazkodnom, igy nem fogom jol erezni magam vagy ilyesmi. Szeretem, igen, de talan nem lesz eleg. De elengedni olyan nehez, nem akarom elhinni hogy nem egymasnak vagyumk teremtve, olyan roh@dt jol banik velem. Mit mondtok?

2023. okt. 21. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten őszintén szeretitek egymást, és azt nézitek, hogy mi a jó a másiknak, akkor ebből lehet tök jó dolog. Szóval ha ő vevő rá, szép lassú léptekkel egy idő után biztos sokkal nyitottabb lesz. Ő meg mint mondtad, nagyon jól bánik veled.

Emelett biztos van vmi közös bennetek, ha nem is a személyiségetek az.

Tehát szerintem van esélyetek.

2023. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ráérsz vele szakítani az 50. házassági évfordulótokon ezért. Addig úgy is annyiszor meg fogtok még változni a személyiségfejlődésetek hatására, hogy az szinte hihetetlen. Kár aggódnod. Éljetek, élvezzétek egymás társaságát. 30/F
2023. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

A tiktok koztudottan egy kínai kém és adathalász program, ami mindent lát a telefonodon, és mellette célja a nyugati társadalom teljes elhülyítése.


Én konkrétan az exemmel félig azert szakitottam mert tiktard volt. Szóval ja, nem mindenki tolerálja ezt.


Mi az hogy hónapokig alakulóban valakivel? Ha 1-2 hét alatt nem jutsz dűlőre valakivel, ott már baj van

2023. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a kérdés, hogy képesek vagytok-e odafigyelni egymásra, illetve elfogadni egymást. Ha mindkettőre nem a válasz, akkor nem éri meg folytatni.
2023. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
neked kell döntened
2023. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
legyél gerinces és beszéld meg vele.. ne pedig vadidegenekkel.
2023. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok egymást a fenébe, a szerelemmel nem sokra mentek ha a többi nem jó
2023. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Fogták a széküket ahelyett, hogy segítettek volna nekem.
2023. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!