Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem, mi volt ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi volt ennek a csajnak ezzel a célja?

Figyelt kérdés

Szóval leírtam, hogy mennyire rosszul érzem magam nélküle, jó lenne találkozni, hiányzik, stb, és írjon nekem...


Erre kirakott egy olyan videót, hogy bulizik egy csomó emberrel, egy srác combján ül, és vigyorog.


Ez most konkrétan arról szólt, hogy megalázott? Hogy minél jobban fájjon?


2023. okt. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar tőled semmit. Ezzel akarta tudatni, hogy nem számítasz neki :/ sajnálom
2023. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, meg akart alázni..
2023. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De vajon miért? Konkrétan semmi rosszat nem tettem vele szemben.. Sőt, csak jobban kifejeztem, hogy mennyire hiányzik és mennyire sokat jelent nekem.
2023. okt. 22. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De nem jartok együtt, nem?

Biztos ő nem akar többet és nem érdekli, hogy te hogy érzel

2023. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Járni nem járunk együtt, de többször mondta, hogy találkozni akar, mennyire sokat jelentek, szeret, stb, de nem rajtam múlott, hogy nem találkozunk.
2023. okt. 22. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, csak szórakozik veled. És röhög rajtad a barátnőivel ahogy te koslatsz utána
2023. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy éretlen, buta bunkó.

Felejtsd el.

2023. okt. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ha találkoztok még akkor fogod, és megkúrod kegyetlenül. ennek a csajnak nem a szeretet kell, hanem hogy használják..
2023. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!