Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnos nem tudtam barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem tudtam barátnőmnek írni, így megkértem egy haveromat, hogy adjon át egy üzenetet, majd, mivel éppen nem túl jó viszonyban vagyok barátnőmmel, nem csak tiltotta haverom, hanem jelentette a profilját? Ezt hogy toleráljam?!

Figyelt kérdés

Haverom egy rendkívül jószívű, kedves srác, így felajánlotta, hogy segít, tényleg baromi llledelmesen és udvariasan megírta, hogy bocsi, hogy zavarja, stb... Erre azt mondta a haveromnak, hogy húzzon a picsába, és letiltotta, majd jelentette.


Na és ez nekem sok. Elsősorban a barátnőm fújt fel egy dolgot - mégpedig azt, hogy orvosnál voltam egész nap, és nem nagyon írtam neki, de az, hogy a haveromat így megbántotta, konkrétan ok nélkül, és majdnem még a profilját is elveszítette miatta, ezt nehezen tudom tolerálni.


Mit tegyek? Olyan szinten felhúztam ezen magam, hogy legszívesebben elküldeném barátnőm.


2023. okt. 22. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy orvosi vizsgálatot nem tudott megérteni, akkor én már önmagában ezért elküldeném.
2023. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Merthogy, mondta, biztos más lányokkal voltam titokban... Nem hiszem el, sosem csaltam meg.
2023. okt. 22. 22:22
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
#2 Ez nálam szakító ok.:/
2023. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem ferne bele, o akar parancsolni? Narcisztikusnak hangzik, hagynam …
2023. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostoba liba. Szakíts vele végleg.
2023. okt. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 ha nem bízik benned mi a francért van veled?

Én kidobnám. Elmebeteg Πcsa.

2023. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért egy kis kontextus nem ártana. Pl ha minden nap minden percében beszéltek, és egyszer csak eltűnsz egy napra akkor megértem hogy nem tudja hova tenni. Meg ha volt időd írni a haverodnak, akkor neki miért nem?
2023. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
A kommunikáció a kulcs minden kapcsolatban. Beszélj meg vele egy találkozót, és fejezd ki az érzelmeidet, mondd el, mennyire zavart a történtek miatt. Elengedhetetlen, hogy őszintén kommunikálj és megpróbáld megérteni az ő nézőpontját is. Ha nem látod úgy, hogy a kapcsolat javulna vagy nem érzed magad jól benne, akkor fontolóra veheted a szakítást. Mindig az a legfontosabb, hogy mindkét fél jól érezze magát a kapcsolatban.
2023. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Röviden, tömören, több orvoshoz kellett mennem. Volt egy elég húzós balesetem, alapból mobilról írni nem nagyon megy, általában csak emoji és egyebekkel tudok reagálni, otthonról, billentyűzetről egyszerűbb, ezért felajánlottam, hogy hívom, de csak pár percekre, mert egyrészt totál ideg vagyok, másrészt nem tudok fel-felpattanni, és kimenni a váróból beszélgetni.


Erre azt mondta, hogy hát akkor nem kell. Na most, haverom hívott, kérdezte, miújság, gyorsan összefoglaltam, és megmondtam, hogy írja már le dióhéjban barátnőmnek, hogy ne aggódjon.


És erre csinálta ezt az egészet.

2023. okt. 23. 10:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves, türelmes és empatikus barátnőd van. 🤗 Ja, nem.

Én még mindig szakítanék vele...

2023. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!