Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez komoly párkapcsolatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly párkapcsolatnak számít már?

Figyelt kérdés

Szóval már július eleje óta együtt vagyunk, és fogalmazzunk úgy hogy már az elején is eléggé intenzíven alakult a kapcsolatunk. Interneten ismerkedtünk és az első nap megtörtént minden kémiai dolog mert úgy ezertuk megtehetjük egymással. Azóta is együtt vagyunk egymással. Tavkapcsolatban élünk, ugyanannyi arányban utazunk kb bár mostmár úgy néz ki én fogom többet utazni mert nálam nehéz megoldani az ott alvást. Ismerjük már egymás szüleit. Péntek estétől hétfő reggelig vagyunk együtt.

Tisztában vagyunk azzal hogy közösen tervezzuk e jövőt, tisztában vagyunk egymás érzéseivel, odafigyelünk egymásra megbízunk egymásban és törődünk egymással. Persze vannak viták de azok mindig hamar megoldodnak


2023. okt. 23. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek el valahova nyaralni egy hétre, akkor kiderül.
2023. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyáltalán nincs definíció, hogy mikortól számít annak. Ha ti annak érzitek, akkor nyugodtan mondhatjátok rá, hogy az. ^^ Sok boldogságot!
2023. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
tinikapcsolat, mint komoly. bocs, röhögtem egyet.
2023. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lol, első randin bszni, na innentől számomra komolytalan.
2023. okt. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem onnantól számít egy kapcsolat komolynak, hogy közös jövőt tervezünk, szóval az én szememben ez komoly kapcsolatnak számít.
2023. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!