Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek akkor ha képtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha képtelen vagyok elfogadni, hogy a barátnőmnek előttem volt barátja?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nehéz nekem, mindig elképzelem, hogy ő mással csókolózott és aludt…
nov. 13. 23:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Nőj fel!
nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Fordulj pszichológushoz.
nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Most veled van, veled csókolózik es alszik. Szereted? Ő is téged, csak ez számít.

Ha elkap a féltékenységi roham, elég csak megszólítanod, és rájössz, hogy nem számít, előtte mi volt

Plusz, ha nagyon elkap a féltékenységi roham, és nagy gáz lesz... Valószínűleg a következő barátnődnek sem te leszel az első, így csöbörből vödörbe kerülnél. Akkor már nem jobb ezt a kapcsolatot nem elszúrni?

nov. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
13%
Sajnos én is ezt érzem, örülök, hogy nem én vagyok az egyedüli "kattant" ebben az ügyben. Többek között ezért sincs nekem sem párom. Valami miatt nem tudom feldolgozni, hogy volt már más, holott másban sosem számít ez nekem, ha nem én vagyok az első "helyezett", tehát még nem is ilyen megfelelési kényszer ez részemről, egyetértek veled kérdező, te mit gondolsz?
nov. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Tegyük fel, hogy te (és az utolsó válaszoló) következő körben megtalálod a TÖKÉLETES, érintetlen, éteri szüzet, aki visítva menekül majd el előled, ha megtudja, hogy te már be lettél szennyezve egy másik lány által. Akkor mi lenne?
nov. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Hát kérdező, akkor ne fogadd el.

Kérdés: mit tudsz tenni? Mert visszamenni a múltba nem tudsz.

Megoldás: Tovább szenvedsz.

nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Vagy menj pszichológushoz, vagy szakíts.:(
nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Örülj neki, hogy van barátnőd, és ne cseszegesd ilyen baromságokkal, mert akkor gyorsan egyedül találhatod magadat.
nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

5-ös vagyok, amúgy ez elsősorban kisebbrendűségi komplexus.


Reszketsz, hogy az előző miben lehetett jobb, mint te, ennek a szorongásnak az elkerüléseként pedig a legkényelmesebb megoldást választanád; te vagy az első kapcsolat, nincs múltbeli konkurencia.

nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Kérdés!


Mondjuk holnap találkozol álmaid csajával, a NAGY Ő-vel.

Neked, hogy esne, ha lekoptatna, mivel már volt csajod?


Gyerek vagy még és buta! Ha nem színes volt a kanija, akkor ne görcsölj!

nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!