Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jobban meg szeretném ismerni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban meg szeretném ismerni a lányt, de nem tudom hogy hogyan tudnám?

Figyelt kérdés

Én F/17, nemrégiben, 2 hete összejöttem egy lánnyal L/17, és ez egy távkapcsolat, 1 óra távolságra van. Hirtelen jött ez, ez előtt kb 1 hónapot írogattunk. Röviden ennyi az előtörténet.

A 2. találkozón jöttünk össze, megvolt a csók is. A 3.on volt egy dupla randink és szépen fogalmazva nem tudtam normális szinte felnőtt fejjel gondolkozni, mivel nekem ő az első barátnőm amit tud is. Nem vettem észre magam a randin, elég sokszor meg akartam/megcsókoltam és nem vettem észre a jelzéseit.

Ezt a mai napon felhozta írásban, aránylag jól kezeltem, nem vitatkoztunk meg semmi. Felhozta hogy egyszer már mondta hogy kell neki egy kis tér, de ezt nem teljesen tartottam tiszteletben. Most megint felhozta ezt plusz még azt hogy frusztráló volt a randink ahogyan viselkedtem.


Adni szeretnék neki teret, de nem akarom elveszíteni. Én meg vissza szeretnék ez miatt menni az alapokra, jobban megismerni, de hogyan tegyem ezt?

Kérlek titeket, nem azt szeretném hallani hogy engedd el stb., hanem megoldást!

Köszönöm a válaszokat előre is!



nov. 27. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Megmondta, hogy mi a baja, azon kell változtatnod. Nem mindenki szereti, ha az utcán ölelgetik/puszilgatják. Az elmondása alapján ő sem, ezt próbáld meg betartani. Valamint ne tapadj, mert eszerint azt sem szereti. Viszont ha a szeretetnyelvetek más vagy az egyik fél szenved, mert te naponta találkozni akarsz, ő meg hetente egyszer (csak egy példa), akkor hosszú távon nem fog menni.
nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.
nov. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!