Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetne ilyen téren is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ilyen téren is közeledni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, barátnőm 15, majdnem 16, 1 éve vagyunk együtt. Én már szeretnék fele szexuálisan is nyitni, de eddig nem nagyon próbálkoztam. Múltkor mondtam egy utalást poénból, de nem reagált valami jól. Nyílván nem akarom ráerőltetni, csak hogy tudja, hogy felőlem ha készen állna lehetne már valami. Hogyan lehetne ezt felvezetni?

dec. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem próbálkozással, meg utalgatással, hanem kommunikációval. Beszélgessetek róla.
dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is nyíltan kéne erről beszélni.
dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehetne neki felvezetni?
dec. 7. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem beszélni kell, hanem cselekedni. A reakcióból látni fogod, hogy szabad e az út.
dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
0%
Lótuszt, 1-ss és 2-es. Nem beszélni kell, hanem megismerni és szakszerűen mintegy véletlenül) ingerelni az erogén zónákat. Csak hát ugye azt a ponróból nem lehet megtanulni...
dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!