Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Lassan már 1 éve vagyok együtt egy férfival, de rengeteg hűtlen dolgot követett el a kapcsolat eleje óta (Kiverte más nőkre, beszélt más nőkkel online a hátam mögött, több nőre is megjegyzést tett közvetlen az én társaságomba, hogy mennyire megd2gná őket. És képeket is küldött alulöltözött instagram "nőkről", és még reggelig sorolhatnám az általa elkövetett f2szságokat) Csak nemrég hagyta abba, pár hete, hónapja ezt a fajta hűtlen viselkedést. Illetve rengeteg dologról hazudott régebben; kor, név, család, illetve több hónap után nyögte ki hogy jaj hát kamu fiókot adtam meg neked, nem a rendes fiókomról beszélek éppen veled, mert nem szeretném megtaláld a családomat online, ne haragudj! Az ok, amiért nem szakítottam vele a kapcsolatot elején az az, hogy szeretek őt és hiába szerettem volna szakítani vele, egy két édes cselekedettel, mondattal az ujjai köré csavart, amire nem vagyok büszke.

Elvileg személyiségzavara van és számtalan mentális betegsége, fogalmam sincs hogy emiatt, vagy valami más miatt nem emlékszik az általa elkövetett hűtlenségekre. Bizonyítékot persze mutattam neki, számtalanszor bocsánatot kért és egyebek. Habár úgy tűnik most már próbálja kijavítani a hibáit és megváltozott, én mégis hiába próbáltam tiszta lappal indítani a kapcsolat érdekében és az ő érdekében, ugyanis képtelen vagyok benne bízni és úgy tenni mintha pár hónappal ezelőtt nem lett volna egy f2szkalap. Szeretem őt, és szeretném boldog életet éljen, de ez a kapcsolat már az elejétől elvan rontva. A szakításon gondokozom, és úgy érzem ez be is fog következni, viszont kíváncsi vagyok arra ti mit tennétek a helyemben. Gondolom a legtöbb ember már rég szakított volna, de mint mondtam, szeretem őt mégha már nem is vagyok belé szerelmes. Mit tennétek a helyemben?



17/L



dec. 9. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezeknek a fele is elég lenne a szakításhoz.
dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
A szerelmed fszkalap? Szerintem ne hagyd el!
dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért maradnék együtt egy családos nagyon beteg emberrel aki folyamatosan hazudott megalázott?
dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthetően fogalmaztam, elnézést! A szüleit és nagyszüleit és a többi családtagját szerette volna előlem eltitkolni. Nem egy idős és családos, pedofil férfiről beszélünk, hanem egy fiatal férfiről.
dec. 9. 17:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a válaszokért! Bizonyára igazatok van
dec. 9. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az első mondat elolvasása után aztmondom hogy szakítás de rögtön..Ott szakítottam volna helyben.. Az idődet vesztegetted.
dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Mihamarab hagyd ott ezt a beteg állatott. Minnél többet szenvedsz mellete, később annál inkább báni fogod hogy miért nem szakítottál vele előbb.
dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az első 1,5 sort olvastam el, nincs miről beszélni, hűtlenség semmilyen formában nem fér bele, nem csak gusztustalan, de tiszteletlenség is, megalázó. ilyen viselkedést nem tolerálunk, szakítás kérdés nélkül.
dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a csavoval csak magadat minosited. Ha eddig jó volt, jó lesz eztán is.
dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez srác pont hozzád illik. Pont olyan nárcisztikus, birtoklási vággyal küzdő személy mint te vagy. Ha az én csajom lennél már repültél volna, de annak a srácnak pont jó vagy. Csinálod a cirkuszt, aztán a szádba élvez 10 perc alatt, elnézést kér és minden megy tovább: te hisztizel, hogy rá se nézhet más nőkre, meg azt csekkolod milyen fiókja van még instán, meg tiktok-on. Aztán előröl: csinálod a cirkuszt, ő gerincrevág, jól megcsinál... stb.. stb.. Mi ezzel a bajod? Hisz szereted?
dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!