Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én vagyok a hibás ,vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás ,vagy csak ágyba akart vinni ?

Figyelt kérdés
Az exem 1 hónap után szakitott velem, indokot sem adott hogy miért ,azután tudtam meg hogy rá 1 hétre már új nője volt neki . Nem feküdtünk le , mert én még nem szerettem volna,pedig ő hivott egy párszor magához ( nekem rengeteg idő kell míg le merek feküdni valakivel,és ezt el is mondtam neki ) nyilván kezdett ráunni erre az egészre , mert nagyon elhanyagolt már a vége felé engem,szerintem más is volt neki . A kérdésem az lenne hogy szerintetek én rontottam el valamit ,en várattam túl sokáig,vagy ő igazából csak megfektetni akart engem ? Nagyon introvertált ,csendes ,félénk lány vagyok,akinek bizalmi problémái vannak ,és nagyon tartozkodó mindenkivel szemben ,amit ő tud is .Nekem idő kell mig kibontakozok egy kapcsolatban, ő volt a harmadik barátom , nincsen túl sok tapasztalatom fiúk terén. 17 vagyok ,ő 19. Őszinte velemenyeket kerek ,mit tegyek hogy jobban legyek ,eléggé padlóra vitt most ez engem

dec. 11. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne töprengj ezen.

Végtére is magadat hibáztatod, hogy ha engedsz neki, akkor nem lép le?!

De! Akkor is lelép. A jelek szerint eleve több húrt penget.

Jól döntöttél.


VAN olyan fiú, akinél érezni és tudni fogod, hogy megérdemli a bizalmadat, kölcsönös az érzelem.

dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Szóval én ezt úgy zárnám, hogy- hála Istennek, ezt megúsztam, nem történt semmi végletes dolog.


Előtted az ÉLET.

És másoknál is hallgass az ösztönös megérzéseidre.

dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván csak azt akarta. Emiatt ne érezd rosszul magad, hiszen így egy még nagyobb csalódást kerültél el.
dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Csak meg akart fektetni, nagyon helyesen döntöttėl hogy nem feküdtėl le vele.
dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuperül csináltad, és te jártál ezzel a legjobban
dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%
Utólag fogd fel úgy, hogy egy jót dugtál és kész. Fel a fejjel, legalább tapasztaltabb leszel és a következő partnerednek nem csak az érzelmi hanem a szexuális kielégülést is megadhatod.
dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt nem feküdtél le vele, és máris megcsalt? Az igen, gratulálok neki. Nem, nem rontottál el semmit, még nagyon fiatal vagy, nem kell 5 perc után ágyba ugranod senkivel. Hidd el, hogy lesz olyan pasi, aki ennél türelmesebb.
dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyeneknek valahogy mindig új barátnőjük van rögtön, nekem aki kedves, jólelkű, és segít máskono sosem, semmi!


(22/F nem incel, mert nincs semmi kritika tőlem, a nők felé. Én csinálok rosszul valamit biztosan.)

dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Pont hogy így csináltad jól. Mert valóban az lett volna a vége, hogy lefektet, te lenyeled közben meg a másik csajt is kezelgeti és azt is lefekteti.

Éppen legyél pozitív, hogy így alakult, nemhogy hibás. Ugyanúgy dobott volna csak most a haverjai tudnák, hogy hangos vagy-e orgazmus közben vagy sem.

dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!