Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk,mennyire baj ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,mennyire baj ha egy lány egyáltalan nem kezdeményező?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős és félénk visszahuzódó lány vagyok, mindig is ilyen voltam . Volt is egy kapcsolatom,ahol ez probléma volt ,és ezért lett vége . Ti ezt mindig elutasitásnak veszitek ,vagy annak hogy kicsit sem érdekel engem a kapcsolatunk ? Nagyon sok idő kell amig megnyilok és teljesen gátlástalan tudok lenni ,és sokan nem tudtak addig várni . Én vagyok a hibás?

jan. 4. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

"Én vagyok a hibás?"


Miért mégis ki lenne a hibás Szent József vagy II. Rákóczi Ferenc?


"Ti ezt mindig elutasitásnak veszitek ,vagy annak hogy kicsit sem érdekel engem a kapcsolatunk?"


Nem elutasításnak veszem, hanem nem fogom az időmet pazarolni egy szerencsecsomagra. Akin látom hogy bamba / életképtelen inkább lekoptatom és jöhet a következő aki határozott, céltudatos, életrevaló és jó együtt tölteni vele az időt.

jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nagybikatok válasza:
37%
Ne hallgass az elsőre! Van akinek nem tetszik ez,de van aki örülne ha ilyen barátnője lenne! Ne idegeskedj ezen!
jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kezdeményezés hiánya, és az elutasítás nem ugyanaz. Amikor valaki teljesen közömbösen viselkedik kettőnkkel kapcsolatban, vagy mondjuk ha én valamiért nem írok rá, felőle akár a föld is elnyelhetne, akkor sem kérdezné meg, hogy "mi van veled?", az nálam kizáró ok. Volt is egy ilyen kapcsolatom. Én egyik napról a másikra nagyon beteg lettem, tüdőgyulladás, 39 fokos láz, 3 napig arra is alig volt erőm, hogy vécére kimenjek. A negyedik napon tudtam erőt venni arra, hogy Fb-re fellépjek. Előtte minden nap órákon át írogattunk vagy beszéltünk, ez alatt a 3 nap alatt pedig még csak egy kósza félmondat erejéig sem érdeklődött felőlem. Na, hagytam is a fenébe az egészet. Az ilyen rémesen taszító.

Azt sem szeretem, amikor a lány nem meri kimondnai, amit ő gondol. (Rosszabb esetben még fel is van háborodva, ha én nem látok a fejébe, hogy mit szeretne.)

De az, ha egyszerűen csak visszahúzódó, félénk, az még kifejezetten cuki is tud lenni. :)

jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!