Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szoktassam le a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a barátnőmet erről a számomra gusztustalan szokásáról?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy mindketten fázósak vagyunk ezért itthon 25 fok van a lakásban és mezitláb rövidnadrágban vagyunk. A lényeg az hogy ne ki van 3 pár cipője és kialakított egy olyan “rendszert” hogy amikor leveszi a cipőjét a zokniját is és bennehagyja a cipőben és másnap ugyan azt felhuzza az a probléma hogy azokat a zoknikat nem cseréli. Mit tegyek? Nem akarom megsérteni
jan. 8. 16:09
 1/10 anonim válasza:
100%

Mégis hányszor veszi fel ugyanazt a zoknit egy-egy ilyen szellőztetés után?

Ha téged ez aggaszt finoman jelezd neki.

jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Megfogod a zokniját, és bevágod a szennyesbe!


Vagy tudod mit? Add meg a számát, felhívom!

jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es van hogy 2 hétig ugyan azt hordja

2-es lehet nekem kene berakni

Hat az egy kicsit furán jonne ki😅

jan. 8. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen beszéld meg vele. Ha egy kapcsolatban erről nem lehet beszélni, akkor valami nem oké köztetek.:/
jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd te is ugyanúgy benne a zoknid, mint a barátnőd, de tedd a szennyesbe naponta és utalj is rá, pl mondd, hogy pillanat és jövök drágám, csak a szennyesbe teszem a zoknim, mert egy napot rajtam volt. Ezek után fel fog neki tűnni, hogy te sűrűbben cserélsz zoknit.
jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mond meg neki vhogy így:

"Drágám kérlek tedd gyakrabban szennyesbe a zoknidat, mert ez engem nagyon zavar. De ez nem jelenti azt, hogy nem szeretlek téged, csak ezt a dolgot nem bírom elviselni."

Formálisan: [kérés], mert [indoklás]. De [megnyugtatás]

jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
5# hidd el, akinek természetes, hogy így viselkedik, nem fogja érteni a célzást. Ha ennyire igénytelen, hogy képes többször felvenni azt a büdös zokniját, amiben egész nap rohad a lába, akkor elgondolkoznék rajta hogy tényleg kellene ez nekem. Támpont és betétet is újrahasznosít?
jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 igaz, de én nem vagyok az ilyen szavak embere. Én akkor is valahogyan úgy fejezném ki, hogy ne kelljen kimondani.
jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A bugyiját is visszaveszi másnap?

Amúgy még nem kapott egy szaftos kis gombácskát?


Hát, tudod, ha ezért szólni kell, meggondolnám, hogy alkalmas-e az együttélésre.

jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Alap= mindenkit készen kapsz.


SENKIT SEMMIRŐL NEM FOGSZ TUDNI LESZOKTATNI.


Se szerelemmel, se türelemmel.


Én sem akarnám leszoktatni.

Átengedném a büdös zoknijának, keressen magának olyat, aki ezt meg tudja (s)zokni.

jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!