Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy párommal úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy párommal úgy vagyok együtt hogy külsőre egyáltalán nem jön be és nem vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

A szemelyisege fogott meg, hogy torodik velem, szeret, kitart mellettem, stb..viszont a.kulseje egyaltalan nem tetszik, es szexelni is csak 'kenyszerbol' szexelek, mert az egy kapcsolatban alap

Azert nem lennek egyutt egy jo pasival, mert az ugyis megcsalna, es mire mennek vele hosszutavon, ha a szemelyisegevel meg nem fog meg es nem ereznem a lelki biztonsagot

Ezert inkabb vagyok egyutt egy olyannal aki nem szep, de erzem a lelki biztonsagot

Fel eve vagyunk egyutt, fiatalok vagyunk

A csaladom szerint egy jobb kulseju pasit erdemelnek, mert en is szep vagyok.

De nem akarok jo pasit ugyse jarnek vele jol, tapasztalat..


jan. 10. 23:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Se az, hogy olyannal vagy együtt, aki nem vonz, se az, hogy színleled a nemi örömet. Egy életen át nem tudod megjátszani magad, előbb-utóbb vége lesz ennek. Inkább előbb.
jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Tudom csinálni a színjátékot
jan. 10. 23:28
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
De a színjáték nem valóság. Nem mehet örökké
jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Szegény fickót is átvered, és magadat is.
jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2%
tuti leszbi vagy szerintem
jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

"Azert nem lennek egyutt egy jo pasival, mert az ugyis megcsalna" - Ezen az alapon te is simán megcsalhatod a barátodat, mert szép lány vagy... Sőt, igazából erre van a nagyobb esély, mert egy idő után kívánni fogod a jó szexet.

Szerintem idővel amúgy rá fogsz ébredni, hogy sehogy sem jó ez így.

jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6, en nem tartom magam szepnek, de mar rengeteg embertol mrgkaptam..

Azert vagyok egy ilyen fiuval mert egy ilyen talan meg meg sem csalna engem..de egy jo meg igen

jan. 11. 00:32
 8/33 A kérdező kommentje:
Marmint rengeteg embertol megkaptam azt higy nagyon szep vagyok, gyonyoru, stb
jan. 11. 00:33
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Neked kéne egy orvos
jan. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
#7 "Azert vagyok egy ilyen fiuval mert egy ilyen talan meg meg sem csalna engem..de egy jo meg igen" - Helyette belekerültél egy olyan kapcsolatba, aminek a feltételei állandóan magukban hordozzák a megcsalás lehetőségét.
jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!