Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szánalomból van velem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalomból van velem egy lány, és én ezt kihasználom. Féreg vagyok?

Figyelt kérdés
Hazudtam neki, hogy minden mentális és fizikális bajom van, haver a lány... És hát belement, hogy szánalomból velem van, amíg jobban nem leszek. Látom, hogy sajnál, és én ezt kihasználom. Egy szörny vagyok, igaz?
jan. 11. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Attol fugg dugtok is-e
jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Annyira nem
jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 qkker1 ***** válasza:
88%
Az.
jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Hülye dolog jutott eszembe. Ha ezt tudatosan csinálod, de vállalod érte a következményeket, felelősséget, ha kiderül, akkor végülis nincs katasztrófa. Persze nem tudom, milyen mély a kapcsolat, milyen a testiség benne stb. De ha ő is időlegesen ment bele, "amíg jobban leszel" akkor semmi gáz. Nem kötelezted le őt végleg.
jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem normális
jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog, bár a lány is furán döntött azzal, hogy szánalomból összejött veled.

Bár a fene tudja, lehet neki se rossz ez a helyzet így.

jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A jövőben ebből semmi jó nem fog kisülni, de nyilván most te így jól érzed magad. Ha továbbra is jóban akartok lenni, én a helyedben inkább lezárnám ezt azzal, hogy megköszönöd neki a segítséget, már sokkal jobban vagy, és ha csak azért van veled, mert sajnál, akkor nem muszáj ezt a részéről folytatni, lehettek újra barátok.

Előbb-utóbb a csaj magától is rá fog jönni, ha hülyének nézed, és az neked is meg neki is sokkal rosszabb lesz.

jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Feltételezem, hogy olyan nagyot nem hazudtál, hanem tényleg vannak komoly mentális gondjaid, ha ezt eljátszod így. Csak talán te sem fogtad még fel teljesen.
jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem, dehogyis! Csak profi manipulátor vagy, ha ez igaz.

Tarthatnál kurzusokat pénzért!

jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!