Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom a bűntudatra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a bűntudatra?

Figyelt kérdés
Mostanában lett instám és nem rég bekövetett az egyik osztálytársam ismerőse.Ma rám írt hogy szia cica van gazdád?Erre válaszoltam neki Hogy ez a szöveg működött-e valaha.Szerintem ez elég gáz de még is bűntudatot van.szemelyesen meg sose találkoztunk online is ez az ez első chatalesünk.

jan. 24. 18:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Ne is írj vissza neki és legyen neki bűntudata.

L

jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 köszi.
jan. 24. 18:19
 3/31 A kérdező kommentje:
Amúgy a profilképemen(háttal ülök teljesen felöltözve) ķívül képet se látott rólam.
jan. 24. 18:23
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se írj vissza neki és hagyd olvasatlanul az üzeneteit, hogy legyen inkább neki bűntudata
jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem kellett volna így valaszolj. Örülj neki, hogy érdekled.
jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Van
jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Oké de mi érdekli ?Külsőmbölni nem sok látszik s profilképemen csak a hajam meg a pulcsim.
jan. 24. 18:36
 8/31 A kérdező kommentje:
*Külsőmből.
jan. 24. 18:36
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
#7 nem tudhatod, hogy nem e látott rólad képet, vagy látott bárhol egyszer. Szerintem beszélj vele mert érdeklődik feléd és lehet, hogy nem tetszett a szövege, de jobb mint ha meg sem próbalta volna
jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az alakod/stílusod az bőven elég ha annyit kivett az instádból
jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!