Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Középiskolás lányok, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok, nektek mi a felső határ korban egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

jan. 26. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Max 18 éves legyen a fiu
Max 20 éves
Max 22 éves
Max 25 éves
Az efeletti már egyértelműen túl sok korkülönbség szerintem, de 25+
38 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Találkoztam már olyan 15 éves lánnyal, aki csak 20 és 30 közötti palikkal kavart :D. De ahogy nézem a környezetem, a tinilányok nagyon eltérő attitűddel állnak a témához. Vannak, akik csak korukbeliekkel kavarnak, másik meg már 15-16 évesen is az egyetemista korúakra buknak.
jan. 26. 11:10
 2/26 anonim ***** válasza:
15%
En több kozepiskolas koru lannyal voltam mar, volt alkalmi, de hosszabb kapcsolat is. 56/f
jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó opció lehetne "retardált vagyok, folyik a nyálam, és rossz döntést hozok, én ostoba, buta liba, de 25+" csak hogy kicsit kevésbé legyen részrehajlóan gonosz és szuggesztív a kérdésfeltevés. Egyébként sokan preferálnak idősebb férfiakat, egyrészt okkal, másrészt kémia, harmadrészt senkinek semmi köze hozzá.
jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azért egy kisebb tinilány ne legyen 25 éves palival.
jan. 26. 11:29
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Mert te azt mondod?
jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Jó, hogy igy felteszel egy kérdést, aztán te megmondod mit akarjanak :D Nárcisztikus butus.
jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Az alsó opciót az a pár 30 pluszos "férfi" jelölhette be, akik abban reménykednek, hogy ez egy elterjedt jelenség, pedig nem az. Kortársként tapasztalom, hogy a tini túlnyomó többsége nem érdeklődik a sokkal idősebbek iránt.
jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem is az volt a kerdes, h a TOBBSEG erdeklodik-e.
jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

#7


Generáld csak az alternatív valóságot. Ne engedd hogy bármi befolyásolja. Az sem hogy rengetegen vagyunk akiknél 30 felett kezdődik a férfi, addig főleg nagyra nőtt gyerekek vannak, tisztelet a kivételnek.

jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Ahhh yes, imádom nézni ahogy a gyakoris incelek normalizálni próbálják a pedofíliát
jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!