Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha van egy haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy haverom (18 éves), aki szinte extázisba jön, ha egy 12 éves lánnyal beszélhet?

Figyelt kérdés

Igazából nem is érdekli, hogy hogyan néz ki a kiscsaj, csak hát 12 éves, és ilyen baljós fény gyúl a szemeiben... Félek, hogy ez az igazi "predator" tekintet..


Megkérdeztem, hogy miért? Mondja, hogy ez már nem gyerek, hanem épp, hogy tini, hogy ez olyan különleges...


Beteg? Mit tegyek?!


jan. 26. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nincs semmi teendőd. Sem a beszélgetés, sem az extázis, sem a szemben gyúló baljós fény nem büntetendő.
jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
77%
1es, remélem a te 12 éves lányodat is betalálja egy ilyen, és akkor is ugyan ezt fogod mondani:-)
jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Hátravinni, megcipőzni
jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 NTBS ***** válasza:
84%
Beszélhetsz vele, de sajnos nem valószínű, hogy az hatni fog.
jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Figyelj nem akarlak megbántani, nem tudom milyen jó haverok vagytok de ez gáz. Szerintem ne kérdezgesd meg ne mondj neki semmit amivel megbántanád (lehet viccel, stb.) mondjuk ez elég gyanús... Ha tudomásodra jön ,hogy bármit is csinált egy gyerekkel azonnal találkozz vele vidd el egy olyan helyre ahol nincsenek kamerák és húzz be neki párat.Ne kerüljön korházba (te jössz ki szarabbul) csak érezze a törődést. Én ezt tenném. De persze ez csak személyes véleményem.
jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy érez valamit a lány iránt. Finoman rákérdezhetsz, hogy milyen korú csajok iránt érdeklődik vagy ilyesmi, de szerintem ez egyelőre csak feltételezés és nem biztos, hogy valóban tetszik neki.

Van más erre utaló jel? Hogyan áll a csajokkal?

jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Lehet ez pedofil hajlam, sajnos.
jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy ilyenkor nem tudom, hogy mit tudsz tenni...azon túl, hogy figyelmezteted arra, miszerint ezt rohadt gyorsan el kéne felejtenie...max szájba vágod, ha továbbra is tervezgetne valamit.
jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Eltávolítod a gyerek közeléből!
jan. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
egy, a pedifil-hisztire rájátszó provokatív kamut olvashattunk
jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!