Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom mindenkivel flörtöl,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindenkivel flörtöl, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyíltan csinálja, és azt mondja, hogy ez csak móka, ne vegyem komolyan, bolondozás. Higgyek neki? Volt olyan is, hogy vártam a tanári előtt, dühösen, és akkor egy havercsajának mondta a suliban, hogy nem kell izgulni, mindjárt megüt a guta, és akkor csak az övé lesz, meg ilyenek.
márc. 7. 17:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Villámgyorsan gondold át van e értelme folytatni, én menekülnék tőle... F
márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal jöjj össze, aki tisztel és szeret téged. Ez nekem nem férne bele, és szerintem neked sem. Ha neki ez jó poén, hogy nyomul másokra, nyomuljon egymagában. Nincs tisztelete feléd. Én is ismertem ilyen embereket, hogy "csak úgy mondták" a dolgokat. Pl. abban a havercsajos esetben, mondanám: akkor ő legyen a tiéd. És szó szerint szakítottam volna egyből. Én komoly vagyok, komoly párt keresek, akivel leélhetem az életem, és ha egy jel is van arra, hogy a másik másfele kacsint, akkor nincs értelme folytatni.


Tartsd magad többre, ne legyél olyan mint sok gyakoris csaj, akikkel bármit meg lehet tenni.

márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakíts vele.
márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szakítsd, tárygként használ téged
márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem olvasd el mit írtál és gondolkozz
márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!