Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondja a lány, hogy azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a lány, hogy azt utálja bennem, hogy mindenről van véleményem - de ennek nem pozitívnak kellene lennie?

Figyelt kérdés
Ez idegesíti. Mondtak már valakinek ilyet?
márc. 7. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Tudalekos vagy. Nem egy jo tulajdonsag.
márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
nekem nincs mindenről véleményem én jobban illenék hozzá
márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Nekem folyamatosan,de mindég igazam van mert megcáfolni érvekkel csak én tudom alá támasztani a mondandómat.

Mások ilyenkor egy hátra arcot csinálnak és annyit mondanak,tudálékos.

márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg mindenbe beleszólsz, az valóban idegesítő lehet.
márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy van véleményed a dolgokról, önmagában szerintem jó dolog. Azt jelenti hogy működik az agyad.


Arra viszont figyelni kell hogy a véleményedet csak akkor mondd el, ha kérdezik. Mert ha nem kérdezik, akkor senkit nem érdekel. Erre szokták ugye azt mondani hogy a vélemény olyan mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.


A harmadik, hogy nem szégyen azt bevallani, hogy bizonyos témákról egész egyszerűen nem tudsz annyit, hogy véleményed legyen róluk. Biztos nagyon okos fiú vagy, de abban is biztos vagyok hogy azért mindenhez nem érthetsz.

márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok nélkül nem dumálok, nem szándékom a felesleges szócséplés, az sem tartom sokra, ha valaki jól "megaszondja", egyszerűen, ha beszélünk valamiről, elmondom, hogy mi a véleményem arról.
márc. 7. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Akkor a barátnőddel van a baj.
márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezés nélkül a vélemény csak beleszólás, okoskodás.
márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a pozitív, ha van is mindenről véleményed, hogy tudod, mikor kell csöndben maradni. Na, az pozitív!
márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
A lány egy bólogatókutyát szeretne inkább maga mellé.
márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!