Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Néhány hetente a barátomnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hetente a barátomnál szoktam aludni. Mikor egy ágyban alszunk sosem tudok aludni este. Egész este óránként felkelek, de nem érzem magamat kimerültnek vagy fáradtnak, csak amikor már eljöttem. Ez mitől lehet? mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

márc. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Cseréljetek helyet az ágyban, hátha úgy kényelmesebben érzed majd magad és sikerül pihenni. Nálunk is úgy van, hogy itthon fixen az enyém a jobb oldala az ágynak. Ha máshol alszunk, akkor viszont csak és kizárólag az ágy bal oldalán tudok jól aludni.
márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan izgulsz az ottalvástól, majd megszokod idővel.
márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy simán csak az idegen környezet az oká.
márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. és 3. válaszoló, én is épp ezekre gondoltam de lassan 3 éve havonta 2-3 alkalommal is átmegyek hozzá pár éjszakára. Nem kellene elégnek lennie ennek ahhoz hogy megszokjam a környezetet?
márc. 24. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, lehet van benned valami lelki gát amit eddig sem sikerült megtörni. De ezt igazából csak te tudod, jó mélyen magadba kell nezned hozzá. Ha egyedül nem megy keress pszichológust, ő majd rávezet szépen.
márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
80%
Vagy szimplán a tudat alattid üzen, hogy nem ez a megfelelő ember neked. Lehet nem érzed vele teljesen biztonságban/ komfortosan magad. Valami miatt idegesebb vagy mindenesetre nem normális ez, maximum első ottalvásnál tudom elképzelni, valami tuti negatív a házban vagy a légkörben, kicsit gondolkodj el rajta, mi lehet a probléma.
márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!