Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az korrekt, hogy addig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az korrekt, hogy addig nem kommunikálok valakivel, amíg nem követhetem instán? (letiltott, ok nélkül, máshol beszélünk)

Figyelt kérdés

Mindeközben más emberek követhetik, tömegesen, akiket most ismert meg, én már jó 7-8 hónapja ismerem, mindig követtem/követhettem.


Nem magyarázza meg, hogy miért nem követhetem, én pedig megmondtam, hogy bocs, de ha annyit nem érek, mint egy totál ismeretlen ember, és nem ad valami érthető indokot arra, miért nem követhetem, nem fogok beszélni vele.


Erre elkezdett egy fura arcot vágni (hetente egyszer összefutunk), de nem mondott semmit.


márc. 21. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: és akinek nincs Instája, vagy efféle?
márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az teljesen más szituáció. Mivel az a személy úgy ismeri őt. Nálunk viszont ez volt a fő kommunikációs csatorna, ha nem nagyon találkoztunk személyesen - ha mondhatom ezt így.
márc. 21. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked is le kéne tiltani őt örökre. Szórakozzon az anyjával, ne veled.
márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez kötitek azt, hogy kommunikáltok egymással? Édes Atya Úristen....

Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy, legyél akármelyik is, rettenetesen szánalmas a szituáció.

márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Es te meg nem tiltottad le örökre?

Ne legyel mar papucs.

márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!