Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire megalázó a csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire megalázó a csajnak?

Figyelt kérdés
A pasija az ex csajához hasonlítgatja, meg szó szerint nyáladzik utána. Az új "csajnak" meg kb kuss a neve. Az új csajjal kb egy éve vannak együtt az ex csaj kb egy hónapja tűnt fel, azóta van ez.

márc. 29. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megalázó.Kirúgni, elfelejteni.
márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1

Na igen, de szerinted miért nem teszi ezt?

márc. 29. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert buta.
márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az. Elég jó kis csaj amúgy, tényleg nem értem miért viseli el ezt.?
márc. 29. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a "fehér lovag" vagy kispadra ültetett "legjobb fiúbarát" a történetben? Megalázónak megalázó, de ne avatkozz bele mások kapcsolatába
márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

Az most mindegy hogy én ki vagyok. Nem beleavatkozok csak érdekelne mások véleménye is.

márc. 29. 11:13
 7/12 anonim válasza:
100%

Nincs önbecsülése és önértékelése.

Reménykedik, hogy ő majd elfelejteti az exet.

márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ahogy a 7. írja

+ kapcsolatfüggőség

márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem csinálták ezt, de ja, a béka segge alatt volt az önbecsülésem. Annyi a különbség, hogy nem az exét ajnározta, hanem egy random csajt, akivel utánam amúgy összejött. Azzal dobott, hogy nekem semmi kisugárzásom nincs, uncsi vagyok. Azóta jobb az önbecsülésem, de szerintem olyan sokat másban nem változtam, a mostani párom viszont így szeret.
márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Normál ember kirúgná az ilyet. Mi a kérdés, mit akarsz egy ilyen témán megbeszélni ami világos?
márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!