Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire nagy epvárás egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire nagy epvárás egy lánytól?

Figyelt kérdés
Legyen ragaszkodó és bújós, barátságos és pozitív, aki mellet erős lehetek, de ha gyenge vagyok meghallgat
ápr. 4. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez teljesen normális elvárás a szerelmünktől. Mondhatnám azt is, hogy alap egy kapcsolatban. Oda-vissza.
ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő egyforma, nem várhatod el mindenkitől hogy olyan legyen mint ahogyan te azt szeretnéd, ezért kell olyan csajt találni amilyet szeretnél!
ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezek alap dolgok egy jól működő kapcsolatban.
ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es: nyilván így gondoltam
ápr. 4. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindenki bújós. Van, akinek nem tetszik.

A többi tényleg alap.

ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bújosságon kívűl ezek teljesen jogos, alap elvárások.
ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!