Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan álljam meg hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljam meg hogy ne írjak neki vissza egyből, hanem mondjuk 1 óra múlva mindig?

Figyelt kérdés

mindig amikor ir, egyből késztetést érzek arra hogy egyből megnyissam az uzenetét és ez sokszor így is van,vagy max pár percen belül válaszolok. Viszont ő mindig 10-20 p múlva ir vissza. Erre fel azt talaltam ki hogy akkor en meg 1 ora mulva irok kb. Hogy tartsam ezt be, es mivel kossem le magam hogy ne allandoan azon remegjek mikor ir vissza? Massal is elofordult mar ilyen?


egyebkent nem velemenyeket kerek hogy milyen gyerekes vagyok szoval az legyszi ne is valaszoljon aki szet akar oltani, de megis ir olyan, azt figyelmen kivul hagyom

szoval tanacsokra lenne szuksegem, elore is koszi^^


ápr. 15. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerezz életet ami nem abból áll hogy a telón lógsz. Ha van akkor meg némítad le a telefont, hogy ne halld az értesítéseket. Így majd amikor éppen nincs jobb dolgod akkor fogsz visszaírni. Ez lehet egyből, vagy lehet 2 óra múlva is.

Szerintem ez lenne a normális, nem ajátszmázás.

ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hobbik, barátok?
ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

vegyél erőt magadon, és ne vedd kézbe a telefont, ne is lásd, hogy mikor jön az értesítés.

Kapcsold ki a messenger értesítéseket, így csak akkor látod, írt-e neked valaki, ha megnyitod az appot.

Egyébként meg csak rajtad múlik, hogy válaszolsz-e.

Csatlakozom az elsőhöz, ez nem is az, hogy gyerekes, hanem játszmázás, ami rosszabb annál.

ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

De babám, erre mégis mit lehet írni azon kívül, hogy legyen életed, hobbid vagy barátaid?


De most lemegyek arra szintre ahol te vagy és megpróbálok úgy hozzá állni ahogyan azt szeretnéd, de nem lehet, mert erre nem lehet mit írni kortól függetlenül. Vagy erőt veszel magadon, hogy nem nézel rá a telódra vagy marad a mostani állapot. Nincs mit megbeszélni ezen egyszerűen.

ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat mind a 4 embernek, pedig bunko valaszokra szamitottam es egyikotok se volt az. Egyebkent igazatok van, szoval igy fogok mostmar tenni
ápr. 15. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“es mivel kossem le magam hogy ne allandoan azon remegjek mikor ir vissza”


Mi az, hogy mivel kösd le magad?!


Tanulj, olvass, sportolj, művelődj, barátkozz, takarítsd ki a lakást, intézd az ügyeidet. Ezek az elsődlegesek és nem az, hogy 90% a telefonod irányítsa minden percedet.


Ez abszurd.

ápr. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha függő vagy, kérj segítséget.
ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Valaki elmagyarázza nekem, hogy mi értelme ennek a "x idő múlva írják neki és ne y idő múlva"?


Mindenki akkor ír vissza a másiknak, mikor ideje van. Ha azonnal, akkor azonnal, ha közbe jön valami szólsz és válaszolsz mikor végzel. Legalábbis én eddig így tudtam.

ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

11:55


A gyerekeknél ez még nagy dilemma.

ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
#8 azért szokták hogy higgye a másuk, hogy a telefon előtt ül egész nap, hanem normális élete van.
ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!