Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már meg kellene csókolnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már meg kellene csókolnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ősz óta van egy alakulóm a legeslegjobb barátommal, és január óta járunk is. Nade, bár sokszor mondja hogy szeret, hiányzok neki, meg látszik is rajta hogy oda van értem (én is őérte), de még a csókig nem jutottunk el. Volt már azonkívül sok más (ölelés, fejrepuszi, kézfogás, összebújás (nem úgy!), simogatás (nem félreértendő ez se!)), csak csók nem. Mit tegyek? Kezdeményezzek? Vagy még várjak? Egyánltalán ez igy okés?

ápr. 23. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Mire vársz még, nem is értem 🙂
ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát hogy ő kezdeményezzen...
ápr. 23. 15:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ősz óta alakultok? Szerintem egy csókot sosem szabad elsietni, de azért ez már kicsit extrém. Ha ennyi ideje alakultok már, akkor jó lenne eldönteni végre, hogy összejöttök-e, vagy sem, mert ez a "mi járásnak tekintjük, de igazából közel sem az" állapot valószínűleg senkinek sem jó.
ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok?
ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
És mi fog történni, ha esetleg te kezdeményezel? Lepottyan a kezed a helyéről? Egy simogatós ellevés után nézz mélyen a szemébe, aztán pillants kicsit a szájára, vissza a szemébe, és kezdj el a szájához közeledni. Utána már menni fog minden.
ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Én már megtettem volna a helyedben ;)
ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem tudom mire vártok hacsak nem 13 évesek vagytok...ne várj, csókold meg. Nem egy akkora dolog.
ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Te a fiú vagy a lány vagy?

ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
"Hát hogy ő kezdeményezzen" - Ez picit üti a kérdésed. Olyan, mintha várnád a sült galambot, de azért gondolkozol a sütő beindításán.
ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Aludj rá még párat aztán hátha megteszed....
ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!