Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a “majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a “majdnem csajom” most dobott az ivás meg a gyógyszerszedés miatt? Többi lent 17/fiú

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória a kérdés de ez tűnik a legértelmesebb kategóriának a kérdésem jellegét illetően.


Az a helyzet hogy én gyógyszert szedek, “mentális betegségre” (borderline személyiségzavar szerű viselkedészavar) antipszichotikumot, néha iszok is rá.


Nem sokszor iszok, de ha iszok azt emlékezetkiesésig tolom. Van egy kedves lány barátom aki eddig folyton mellettem állt és támogatott. Van egy messenger csoportunk ahol a baráti társaságunk van (online/netes barátok vagyunk) és küldtem nekik képet, hogy ma is borozok, és a kérdésben szereplő barátom azzal nyit nekem, hogy “jó Boti, én l3sz@rom, azt csinálsz amit akarsz elegem van belőled ha így akarsz m3gh@lni akkor csináld csak”. Én zsigerből visszaírtam neki, hogy “l3sz@rom én ilyen vagyok nem tudok megváltozni te se érdekelsz engem”. Utána egy negyed órával privát üzenetben elnézést kértem tőle.


Eközben egy harmadik barátunk rámírt hogy hogy merészelek a kérdésben lévő baráttal így beszélni amikor ő csak segíteni akart nekem.

Ez a lány letiltott engem, a kérdésben lévő lány csak ignorál engem.


Most mit csináljak szerintetek?



máj. 13. 19:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#7 igazad lehet de tul jo inni, legalabb boldog vagyok, alapbol a mentalis bajom miatt en folyton egy belso uresseget erzek magamban es ezert iszok hogy erezzek valamit.
máj. 13. 22:14
 12/22 A kérdező kommentje:
#8 amugy nemtom lehet hogy jot akar nekem csak ez a kvazi lecseszesemmel nem fog sokra menni. Mindegy, egy barattal kevesebb:-(((
máj. 13. 22:15
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
"én ilyen vagyok nem tudok megváltozni" - Meg tudsz, csak nem akarsz. Ez a történés egy elég komoly figyelmeztető jel volt arra, hogy milyen könnyen lecsúszhatsz, ha nem hagyod ezt abba.
máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne rendszeres ez az ivászat, nem akadtak volna ki így. Csúszol bele az alkoholbetegségbe, nem lesz az vicci a borderline mellett. Akarod, hogy legyen esélyed párkapcsolatra, szexre?? Mert vagy ez, vagy az.

Én is bpd vagyok, gyógyszifüggő, de alkoholra nem fogok rászokni. Az teljesen más életbe taszítja az embereket, úgy nem lehet dolgozni, kapcsolatban élni sem.

máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14 igen igazad lehet. Csak tudod eddig antipszichotikumon függtem, bevettem 3-4 naponta 8-10 tablettát másfél hónapon át mert meg akartam szüntetni az érzéseim, most 7 hete “tiszta” vagyok ettől a f0stól, csak most megtaláltam az alkoholt, folyton egyik “függőségből” megyek a másikba sajnos. Nemtom mit tegyek el vagyok veszve, nem jókedvemben csinálom azt amit… mindegy olyan hüly3n érzem magam, hogy elvesztettem a barátaim a b@r0mságom miatt🤦‍♂️😔
máj. 14. 05:38
 16/22 anonim válasza:
100%

#15 az előbb még az volt a mondás hogy mindegy, egy baráttal kevesebb.


Amit viszont jobb ha tudsz, minket nem érdekel ez a nyekergés.

máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Okés.
máj. 14. 07:49
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mivel kiírtad a kérdést, ebből magad is látod, hogy nem jó úton haladsz. Kaptál egy csomó segíteni akaró választ. Ezek után csak rajtad múlik, hogy jó útra térj és leszokj mindarról, ami árt.

Foglald el maagd valamilyen tevékenységgel, járj klubokba, szakkörökbe, sakkozz, fejts keresztrejtvényt, azaz foglad el magad, hogy ne legyen időd az alkoholra és a gyógyszerre gondolni.

máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyugtató/édesség/koffein/számítógép/szex palettáról válassz, ha mindenképp muszáj. Ezek mellett még lehet normális életed. Alkohol/szerencsejáték/keménydrog mellett viszont ki van zárva
máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
máj. 14. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!