Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy srác aki már év eleje óta bejön és mostanában történt pár dolog ami miatt azt hiszem, hogy én is neki. Sokszor volt olyan, hogy engem nézett (tudom ez még nem jel). Biztos forrásból tudom, hogy bejön neki egy lány az osztályból és hogy csak pár lányt tart úgymond normálisnak az osztályból és köztük vagyok én is. Pár hete elvoltunk az osztályból páran kajálni és akkor mondta, hogy jó a társaság és egyenesen rámnézett, pár napja pedig voltunk fagyizni, szintén többen, a végére már csak mi maradtunk és megkérdezte hogy elkísérjen-e a buszmegállóig, mikor tudom, hogy ez neki minimum 15 perces kerülő. Egyébként kissé visszahúzódó és elég keveset beszél a barátain kívül bárkivel a srác
máj. 17. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Van rá esély, nem is kicsi. Bár ha valóban biztos a forrásod, akkor valószínűleg te csak a második helyezett lehetsz a másik lány mögött.
máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az ami nekem is kicsit "zavaros", mert az egyik barátnőm tudja az anyukájától, aki meg a srác anyukájától tudja. De mostanában az én anyukám (aki szintén jóban van a srác anyukájával és elég sokat szoktak beszélgetni) meg kérdezget a srácról, pedig sose csinált még ilyet😅
máj. 17. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tetszel neki szerintem. Attól, hogy egy lányról konkrétan elmondta, hogy bejön neki, még azt sem hinném, hogy masodik opció lennél és egyébként is nagyon kedves volt ez a kísérési ajánlata. Nyiss felé, írj rá, ha kekszet, vagy ilyesmit eszel kínáld meg, kérd tőle el a házit, még akkor is ha tudod, hogy mi az, stb.
máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem lenne fura ha ráírnék úgy, hogy eddig suliba se nagyon beszéltünk? Meg mivel kapcsolatban írjak rá?
máj. 17. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 írd meg neki, hogy nem tudod, hogy mi volt a házi, vagy kérdezd meg, hogy miből írtok mostanában.


Utána pedig kérdezd meg, hogy neki megy-e, milyen lett a bizonyítványa, stb.

máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem fura, beszélgess vele nyugodtan. Lehet, hogy ennek hatására felbàtorodna a srác.
máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most ahogy visszaolvastam a kérdést rájöttem, hogy rosszul fogalmaztam. Nem egy konkrét lányról tudom, hogy bejön neki, hanem hogy az osztályból tetszik neki valamelyik lány, de azt nem tudom hogy ki.
máj. 18. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 akkor valószínű te vagy az.
máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esély.
máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nincstovább ***** válasza:
100%

Nézd kisszívem, ha egy tanácsot megfogadsz egy vénasszonytól, a kedves srácok a legjobbak :)

Hűségesek, kitartóak, nem felejtik el az évfordulókat és tutira nem csak egy bizonyos célra akar “használni”.

Ahogy előttem is mondták, írj rá, ha nem is a házi miatt, akkor köszönd meg neki, hogy elkísért :) Ha beszélgettetek valamiről, akkor akár arra is visszatérhetsz.

Mondjuk, ha filmekről, akkor akár a film címét megkérdezheted, nem baj ha már láttad :) Legalább lesz egy téma, onnan már könnyebben fog menni a társalgás :)

Nem tudom miről szoktak a fiatalok beszélni, régen nem randizok már xD

32/N

máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!